Rezultate te kerkimit per termin: +Fitimtart

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.283Z

Kampionati, Berisha, i paqëndrueshëm, bëhet me Gjermaninë

E vetmja fush, ku Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, e ndrron pllakn si t doj, sht sporti, ku e reflekton qart paqndrueshmrin n mnyrn e t brit tifozllk ndaj nj skuadre. Njeh m mir se kushdo tjetr fitoret politike dhe duket se kjo sht shtysa q edhe n kombinate botrore, t anoj gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Komedia e zgjedhjeve dhe tragjedia e statusit

Fushata pr zgjedhjet parlamentare dhe ato komunale n Kosov, q do t zhvillohen m 17 nntor, do t mbahet mend pr shum gjra, t cilat edhe po t duam, nuk do t mund ti kuptojm. E para, hallakamat npr rrugt e Kosovs, q u krijuan nga vajtje-ardhjet e militantve dhe t simpatizantve, q rendin nga nj tubim n t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Portret grupor i biznesmenve shqiptar

Prvoja dhe njohja ime e par me biznesment tan zgjati katr dit t paharrueshme Tiran-Mosk: vajtje-kthim. Me ndrhyrjen e nj mikut tim edhe piktor, m morn n shoqrin e tyre gjat atij udhtimi, n cilsin e prkthyesit. E pranova me qejf ftesn pr shkak se e kundroja si mundsi t shumpritur pr t bler libra, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.949Z

Vështrimi i tjetrit

Ata ushtarak, fetar, gjeograf dhe t tjer udhtar, t ardhur n kt qoshe t Ballkanit pr t ngadhnjyer, pagzuar, zbuluar ose prshkuar, vrojtuan banort dhe eksploruan terrenin. Sipas epoks dhe mnyrs s vet, secili na ka ln dshmin e tij, sipas prfytyrimit e tij t bots dhe mnyrs s tij t jetess dhe n fund t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama