Rezultate te kerkimit per termin: +Fitore +Isufi

Total: 70
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.447Z

Drenica do fitore

Xhiroja e 15-të e Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll, do të nisë të shtunën me ndeshjen që zhvillohet në Skenderaj, ndërmjet Drenicës dhe KEK-ut. Pas humbjes nga Ferizaj (2:1), trajneri i drenicasve, Valdet Shoshi, thotë se skuadra e tij synon ti fitojë tri pikë të plota

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.662Z

Topalli: Lulin dhe familjen Isufi nuk i lidh asgjë me PD-në

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka reaguar ashpër ndaj faktit se Gramoz Ruçi u votua edhe nga deputetë të PD. Ajo akuzon drejtpërdrejtë Lulzim Bashën për atë që ndodhi mbrëmë në parlament, në seancën e parë të kësaj legjislature. REAGIMI I TOPALLIT Kjo n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.610Z

Drita me fitore synon kreun

Njëri prej pretendentëve për titull të kampionit, Drita sezonin pranveror do ta nisë në shtëpi, ku përballë do të ketë Trepçën. Bardhekaltrit synojnë ta mposhtin ekipin mitrovicas dhe t’i bashkohet Prishtinës në krye të tabelës. Por, gjilanasit nuk do ta kenë të lehtë, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.694Z

Expoart.40: “NET / RRJET”

Nga Express më 16 dhjetor 2010 në ora 12:11 Të premten, më datë 17 dhjetor 2010, në ora 19:00, në Galerinë Expoart.40 hapet Ekspozita Ndërkombëtare e Artit Bashkëkohor “NET / RRJET” – 2010. Në ora 11:00 do të mbahet konferenca për media, ku prezent do të jenë organi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.320Z

Video: Shqiptari hedh në tapet serbin në raundin e tretë

Shefat Isufi nga Tërnoci i komunës së Bujanocit ka fituar titullin kampion i Evropës në IBF kategoria gjysmë e rëndë. Ai mundi kundërshtarin e tij Slavisha Simonovic nga Serbia gjatë boksimit që u zhvillua në Regensburg të Gjermanisë. Shefat Isufi deri më tani ka 24 duele në karrir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.402Z

Lideri që nuk njeh humbjen

Drita po regjistron rezultate të jashtëzakonshme, pas rikthimit në elitën e futbollit kosovar. Gjilanasit janë të vetmit që nuk kanë pësuar asnjë humbje, pas 10 xhirosh të zhvilluara. Trajneri Bekim Isufi thotë se përkushtimi në punë, disiplina dhe përkrahja nga Kryesia, janë armët

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama