Rezultate te kerkimit per termin: +Fitues

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.680Z

Kompensimi, 117 pronaret fitues

Shpallen 117 pronaret, qe perfitojne nga fondi prej 500 milione lekesh per kompensimin financiar te vitit 2007. Ky eshte edhe numri me i madh i subjekteve te shpronesuara qe perfitojne para nga shteti per pronat e sekuestruara, duke filluar qe nga viti 2005. Dje, drejtori i Pergjithshem i Agjencise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.918Z

Carvalho: Mourinho, trajner fitues

Mbrojtësi i ri i Real Madridit, Ricardo Carvalho, në konferencën për shtyp të mbajtur për prezantimin e tij si lojtar i klubit mbretëror, ka deklaruar se ai e ka kërkuar kalimin te Reali qe një kohë të gjatë, ndërsa e vlerësoi Mourinhon si trajner fitues. "Unë kam kërkuar të vij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.339Z

Betejë pa fitues

Share Super e marta! Një garë dramatike kokë më kokë. Në fund fiton Romney. Kandidati republikan arrin të marrë gjashtë shtete, mes tyre edhe Ohio. Deri më tani kush ka fituar në Ohio, ka qenë kandidati republikan për president. Por Romney nuk ka arsye për të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.097Z

Capello, mentalitet fitues

Rio Ferdinand beson se Fabio Capello mund të udhëheqë Anglinë drejt triumfit në Kampionatin botëror në Afrikën e Jugut, këtë verë. Ferdinand, i cili muaj më parë u emërua kapiten pas aferës së John Terryt, beson se ditët e errëta të Anglisë në arenën ndërkombëtare kanë marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.659Z

Arrestohet fitues i Grammy, Miguel

Këngëtari i zhanrit R&B, Miguel është arrestuar në Los Angeles me dyshimin për vozitje në gjendje të dehur, raporton agjencia amerikane e lajmeve, AP. Policia tha se 27 vjeçari është nxjerrë nga vetura e tij, BMW X6 pak pas orës 2 të mëngjesit të enjten për qark

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.993Z

Brit Awards 2016: Lista e artistëve fitues

Emrat më të njohur britanik dhe jo vetëm kanë qenë të pranishëm në eventin Brit Awards 2016.  Të nominuar kanë qenë shume artiste, duke nisur që nga Calvin Harris, e ndjera Amy Winehouse, si dhe grupet One Direction, apo Coldplay. Ndërsa nga gjithë të nominuarit këta u shpallën fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.763Z

Zgjedhjet, KQZ shpall kandidatët fitues për Vlorën

TIRANË- KQZ miratoi në unanimitet vendimin për shpërndarjen e mandateve dhe shpalljen e kandidatëve fitues në zgjedhjet e përgjithshme të 28 qershorit, për Qarkun Vlorë. Sipas vendimit, KQZ shpërndau mandatet brenda koalicionit zgjedhor "Aleanca e Ndryshimit", për zonën zgjedhore Qarku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama