Rezultate te kerkimit per termin: +Fituesi

Total: 6912
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.032Z

FOTOT/ Gjarpri kundër krokodilit: Dhe fituesi është

Është një nga betejat më befasuese të botës së kafshëve, një gjarpër kundër një krokodili. Gjithçka përfundon me fitoren e gjarprit. Fotot janë realizuar në Australi. Gjarpri arrin të gëlltisë të gjithë krokodilin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.389Z

Behrami, fituesi i madh i Zvicrës

"Valon Behrami është fituesi i madh i ekipit zviceran në Euro 2008". Pëfundimi është i Radios Zvicerane DRS, që i ka kushtuar një analizë të plotë të 18 lojtarëve të hedhur në fushë në 3 takimet nga trajneri Kobi Kuhn. Analiza është parë edhe në fokusin e së ardhmes, ku Zvicr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.848Z

Nesër shpallet fituesi për ndërtimin e parlamentit të ri

Share Jo, nuk është një gabim. Nesër pritet të shpallet fituesi i projektit për parlamentin e ri edhe pse ka pasur një fitues, të cilin media austriake e shpalli fitues që dhjetë ditë përpara se të vendoste juria prestigjioze. Por ky fituesi i paska kërkuar qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.417Z

Shpallet sot fituesi i Topit te Arte 2014

0 brbr brbrShpallet sot fituesi i Topit te Arte per vitin 2014brbr brbrNe gare jane Cristiano Ronaldo Manuel Neuer dhe Lionel Messibrbr brbrCeremonia do te nise ne oren 1800 Zyrihbrbr brbrMediat nderkombetare flasin per nje gare te forte mes Ronaldos dhe Neuerbrbr brbrSulmuesi portugez eshte fitues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.692Z

“Topi i Artë”, Bufon thuajse fituesi zyrtar

Sipas informacioeneve të besueshme që vinë direkt nga Parisi, fituesi i "Topit të Artë" do të jetë Xhixhi Bufon. Lajmi është publikuar në gazetën sportive italiane "Tuttosport". Portieri 28-vjecar i Juventusit do të bëhet kështu fituesi i cmimit më prestigjioz në botën e futbollit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.993Z

Fenomeni: Topi i Artë? Dihet fituesi

Legjenda e futbollit brazilian, dhe njëherit dy herë fituesi i Topit të Artë,fenomeni Ronaldo, beson se edhe këtë vit, çmimi më i madh individual për futbollist, do t’i takoj Ronaldos. Ish anëtari i enterit, Realit dhe Barcelonës, forma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.312Z

Iniesta fituesi i mundshem i Topit te Arte

Nje burim ka thene per gazeten italiane se tre vendet e para do te jene per futbollistet e Barcelones. Snejder i perjashtuar. lsquoLa Gazzetta dello Sport eshte e sigurte se Andres Iniesta mesfushori i Barcelones do te jete fituesi i Topit te Arte.Sipas kesaj gazete lista e tre kandidatev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama