Rezultate te kerkimit per termin: +Fituesit

Total: 7792
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.914Z

Shpallen fituesit e shorteut milionësh

 Kompania AMC ka organizuar dje shorteun, ku u përzgjodhën edhe fituesit të cilët do të përfitojnë 1 milion minuta, 1 milion SMS dhe 1 milion MMS. Shorteu u organizua në praninë e një noteri, i cili ndoqi të gjithë procesin e përzgjedhjes së fituesve. Fituesit e 100 minutave kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.357Z

Kompania përzgjodhi 2369 fituesit

 Eagle Mobile ka përzgjedhur 2369 fituesit e fushatës së muajit dhjetor. Më datën 31 dhjetor 2008, vetëm pak orë para mbërritjes së Vitit të Ri, fituesit u përzgjodhën në një ceremoni të veçantë. Fitues u shpallën 2009 abonentë riniring. Këta abonentë fituan nga 100 S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.222Z

“Pershendetje nga Shqiperia” shpallen fituesit

Konkursi i pagezuar “Pershendetje nga Shqiperia”, vlereson punen artistike te femijeve shqiptare. Shtate fituesit e Fushates se 4-t te Kartolinave “Pershendetje nga Shqiperia” u shpallen ne nje ceremoni te vecante ne sallen “Tefta Tashko Koco” ne Ministrine e Kultures, ne prani edhe te a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.115Z

FOTOT/ Fituesit e garës spektakolare të National Geographic

Revista e njohur National Geographic ka kurorëzuar fituesit e çmimit të përvitshëm për foton më të mirë. Fotoja fituese është ajo e një ariu polar poshtë në akullin e shkrirë. Më shumë se 7 mijë foto garuan për tre kategori: njerëz, vende dhe natyra. Profesionistë dhe amator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.818Z

Artistë emergjentë, shpallen fituesit e GKA-së

Galeria Kombëtare e Arteve ka shpallur fituesit e konkursit për artistët emergjent. Vetëm gjashtë prej aplikuesve janë përzgjedhur si emrat më të besueshëm që do të punësohen pranë këtij institucioni. Fituesit emergjent të GKA-së janë Alban Hajdinaj, Lubjana Dashi, Bahrije Toptani,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.354Z

AMC shpall fituesit e shorteut milionësh

Plot 30000 abonentë të shërbimeve me parapagim të AMC si ALBAKARTA, AMCKARTA dhe What‘s Up?! e kanë nisur vitin 2009 me më shumë kohë bisede falas apo me më shumë SMS dhe MMS falas për t‘i përdorur me të dashurit e tyre. AMC organizoi dje më datë 5 janar shorteun ku u përzgjodhë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.822Z

Shpallen fituesit e "Artistët emergjentë"

Galeria Kombëtare e Arteve ka shpallur fituesit e projektit për artistët emergjentë. Kjo vjen si zbatim i urdhrit të Ministrisë së Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve nr. 31, datë 30.01.2009, "Për kalimin e fondit për institucionin e GKA-së, me destinacion për krijimin e fondit pub

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama