Rezultate te kerkimit per termin: +Fituesja

Total: 1864
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.652Z

Samanta Karavella, fituesja e Top Fest 10

Samantha Karavella është fituesja e “Top Fest 10″ me këngën e saj “Loti i fundit”. Mes emocionesh, Samanta falenderoi bashkëpunëtorët e këngës së saj, si dhe ata që e votuan në këtë mbrëmje spektakolare, të festivalit më të madh të muzikës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.645Z

FOTOT/ Fituesja e shortit të Botërorit është Fernanda Lima

Ajo arriti që të ishte ylli i një mbrëmje ku e mbarë bota duhej ta kishte mendjen tek shorti i ngjarjes më të madhe sportive në planet. Megjithatë, shfaqjen e vodhi Fernanda Lima, modelja që shkaktoi një tërmet në rrjetet sociale me paraqitjen e saj në shortin për ndarjen e skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.645Z

Schiavone, fituesja e Roland Garros

Francesca Schiavone është fituesja e Roland Garros, turneu më i rëndësishëm në botë në fushën me dhe. 31 vjeçarja italiane ka mundur në finale australianen Samantha Stosur, numri 7 në renditjen botërore. Suksesi në dy sete 6-4, 7-6 zgjati rreth 1 orë e 37 minuta. Ndryshe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.419Z

Elvana Gjata, fituesja e Dancing with the Stars

Share Elvana Gjata është fituesja e edicionit të tretë të spektaklit Dancing with the Stars Albania. Pas një maratone te gjate vallëzimi te gjashte çifteve finaliste, teatri i magjisë se vallëzimit kurorëzoi si mbretëreshën e tij, këngëtaren Elvana Gjata. Ajo sfidoi ne finalen e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.500Z

Fituesja e Eurovisionit super ylli i videos porno?!

Të jesh i famshëm dhe i suksesshëm sigurisht ka edhe anët e veta negative. Duke qenë se je në qendër të mediave, ato do të merren me çdo pjesë të jetës tënde. Kështu ndodhi edhe me fituesen daneze të Eurovizionit Emelie De Forest. Vetëm pak ka që jo u shpall fitues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.675Z

Besa - Fituesja e edicionit te 5 te Top Fest

Besa - Fituesja e edicionit te 5 te Top Fest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.112Z

Ja pse: Fituesja e parë e Europianit është Shqipëria

Fituesja e parë e këtij Europiani është Shqipëria. Kështu shkruan kanali sportiv gjerman, Sport1. Bluza e kombëtares shqiptare është shpallur më e bukura e këtij Europiani. Lexuesit e faqes së Sport1 në internet kanë vendosur se bluza jonë është më e bukura. 26 mijë vota ka marr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama