Rezultate te kerkimit per termin: +Flirtoni

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.275Z

Ja çfarë duhet të dini nëse ju pëlqen të flirtoni online

Duket se joshja nëpërmjet internetit po njeh një bum të saj dhe çiftet që njihen në rrjetet sociale po bëhen gjithnjë e më të shumta. Ndaj ju duhet të dini me patjetër disa rregulla për të mos bërë figurë të keqe. Teknologjia duket se po transformon "lojën" e joshjes. Ashtu siç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.871Z

10 sekrete per te patur sukses ne takimin e pare

p1 Tregoni kujdes ne takimin e pare sepse ka shume rendesi Kini paraqitjen tuaj me te mire dhe veproni sic duhetp p2 Jini i vemendshem Merrni disa minuta kohe per te thithur me shume informacion per partnerin tuajp p3 Beni komplimente Gjeni dicka per personin qe ju pelqen A ka apo jo floke te buku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.181Z

Për seks pasionant shtiruni sikur nuk e njihni njëri-tjetrin

TIRANE-Kur partnerët i njohin trupat e tyre, seksi mund të bëhet monoton, ndërsa në disa raste pasioni mund të zhduket në tërësi. Ju sjellim disa këshilla me ndihmën e të cilave do ta ndizni atmosferën në dhomën e gjumit. Stu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.768Z

Si ti perforconi marredheniet bashkeshortore

pSi te qendroni me njeri-tjetrin te forconi dashurine tuaj dhe ti mbijetoni te gjitha gjerat qe jeta me vete i sjell Keshillat ne vazhdim jane te pazakonshme dhe duken madje edhe kontradiktore mirepo nese do ti zbatoni me kujdes do te beheni edhe me intime dhe do te forconi jeten bashkeshortorep pM

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.365Z

Orikumi Basha Mos tentoni trazira. PS Te terhiqet policia

Minisrti i Brendshem Lulzim Basha akuzoi opoziten per provokimin e tensioneve sociale ne vend dhe per flirtim me kontegjentet e krimit. Skenaret talibane per te nxitur tensionin social do te kene 1 dhe vetem 1 pergjigje dhe do te jete mbrojtje e ligjit me te gjithe forcat dhe menyrat. Askush nuk mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.138Z

Pese keshilla se si te joshni nje mashkull

SSSAbrASS Ekzistojne menyra te ndryshme per te joshur nje mashkull por shpesh bukura fizike nuk mjafton Bashkengjitur sjellim pese keshilla se si te beni per vete nje mashkull pa deshtuar Perdorni simpatine dhe sharmin Rregulli i pare per te joshur nje mashkull eshte te dini si te flirtoni Qartes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.410Z

Ligji do te veproje me force opozita te heqe dore nga rekrutimi i kontingjentit kriminal

12-11-2010 / Gazeta 55 Incidentet ne Orikum reagon Ministri i Brendshem Lulzim BashaMinistri i Brendshem Lulzim Basha akuzoi dje opoziten si nxitese te trazirave ne Orikum atje ku banoret e kesaj komune gjate dites se djeshme jane konfrontuar me strukturat e Policise se Shtetit. Duke marre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama