Rezultate te kerkimit per termin: +Fluksi

Total: 4723
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.853Z

Fluksi i kthimit,

• Nis fluksi masiv i udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.805Z

Rrikthehet fluksi ne Kakavije

Rikthehet fluksi ne  pikën kufitare të Kakavijës. Drejtoria e kalimit kufitar bene te ditur se deri tani kanë kanë dalë 5400 persona. Ndërkohë, që pala shqiptare po punon me 6 sportele në dalje, autoritetet kufitare greke po punojnë me 4 t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.153Z

Rritet dyfish fluksi për dokumente identifikimi

Fier Ardhja e emigrantëve ka nisur të japë shenjat e para të fluksit të rritur për shtetasit që u drejtohen operatorëve të aplikimit për karta identiteti dhe pasaporta biometrike. Sipas punonjësve të shërbimit të zyrave të gjendjes civile të katër rajoneve, edhe në sportelet e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.973Z

Rritet fluksi i kalimeve Kosove-Shqiperi

Fluksi i lëvizjes mes Kosovës dhe Shqipërisë ka ardhur duke u rritur. Vecanërisht gjatë periudhës së verës kur shtetasit kosovarë iu drejtuan masivisht bregdetit. Fluksin në rritje e ka favorizuar ndjeshëm Rruga e Kombi që shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.115Z

Pashket rritet fluksi ne Kakavije

Është rritur ndjeshëm fluksi i shqiptarëve që kthehen në Shqipëri me rastin e Pashkëve ortodokse këtë fundjavë. Në 24 orët e fundit në doganën e Kakavijës kanë hyrë për në Shqipëri 342

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.681Z

Pushimet, vazhdon fluksi me emigrantë në Kakavijë

Fluksi i emigranteve gjatë këtyre ditëve në këtë pikë doganore është shkaktuar per shkak te numrit te madh te shtetasve shqiptare qe kthehen ne atdhe per te kaluar pushimet. GJIROKASTER-Fluks emigrantësh në pikën kufitare të Kakavijës. Prej ores 24 00 te mbrëmjes së djeshme e de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.300Z

Rritet fluksi i emigranteve ne Vlore

Si nje nder portat kryesore hyrese ne vend, Porti i Vlores ka shenuar keto dite nje fluks teper te madh emigrantesh te cilet kane vendosur te kalojne festat e fundvitit ne atdhe. Me dy tragetet e linjes Vlore-Brindisi ne te kane mberritur 140o pasagjere dhe rreth 500 automjete. Sipas autoriteteve po

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama