Rezultate te kerkimit per termin: +Fondacionit

Total: 4083
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.755Z

Basha takon Presidentin e Fondacionit Heritage

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar Presidentin e Fondacionit Heritage, Jim DeMint. Në një postim në Facebook, kreu i PD-së tha se në këtë takim u fol për reformat për çlirimin e ekonomisë shqiptare nga monopolet, oligopolet e klientelizmi dhe krijimin e një ekonomi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.538Z

Konkursi vjetor i Fondacionit Mediatik Dritan Hoxha

Për të dytin vit radhazi, Fondacioni Mediatik “Dritan Hoxha” dha çmimin për gazetarinë më të mirë. Në ceremoninë e rastit, mbajtur në ambientet e Hotel Rogner, çmimi prej 1 mijë eurosh shkoi për studentin Saimir Mu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.930Z

Ja programet speciale te fondacionit

Flet drejtori ekzekutiv i Fondacionit Vodafone Albania, Albi Greva Pas prezantimit te Fondacionit Vodafone Albania, drejtori ekzekutiv, Albo Greva tregon edhe disa detaje per programe specifike, per te cilat individe apo shoqata mund te aplikojne per te perfituar fonde. Olimpiada Speciale eshte nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:00.044Z

Berisha takohet me Presidenten e Fondacionit Blouin

Tiranë, 3 korrik NOA Kryeministri, Sali Berisha priti sot Presidenten e Fondacionit Blouin, Louise Blouin. Fondacioni Blouin vepron kryesisht në fushën e artit, kulturës dhe turizmit dhe publikon 165 botime. Fondacioni shtrihet në disa vende të rajonit si Greqi, Kroacia, Malin e Zi. Blo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.619Z

Presidenti Topi pret përfaqësuesin e Fondacionit Konrad Adenauer për Shqipërinë

Tiranë, 26 janar NOA - Presidenti i Republikës, Bamir Topi priti sot në Presidencë, përfaqësuesin e Fondacionit Konrad Adenauer në Shqipëri, Vilibold Frener, zyra e të cilit do të hapet zyrtarisht edhe në Tiranë javën që vjen. Kreu i shtetit shqiptar, vlerësoi marrëdhëniet tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.055Z

Ilva Tare merr drejtimin e bordit te Fondacionit Soros në Shqipëri

Gazetarja Ilva Tare ka marrë drejtimin e Bordit te Fondacionit Soros në Shqipëri. Ajo drejton prej pak kohësh bordin e këtij fondacioni në vendin tonë. Tare, e cila ka qenë më parë anëtare e këtij bordi, ka zënë vendin e Remzi Lanit, që është larguar pas përfundimit të mandati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.754Z

Basha me kreun e Fondacionit Heritage: Çlirim ekonomisë nga monopolet

Kryetari i PD, Lulzim Basha në vijim të vizitës së tij në SHBA, ka takuar kreun e Fondacionit Heritage,  Jim DeMint. Basha tha se gjatë takimit është diskutuar për çlirimin e ekonomisë shqiptare nga monopolet. Basha: Dje pata një drekë pune me Presidentin e Fondacionit Heritage, Zoti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama