Rezultate te kerkimit per termin: +Formulari +Qendrs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.352Z

Mjekët në garë për dije, 6 mijë aplikime për 3 muaj

Përmes trajnimeve, konferencave, seminareve dhe aktiviteteve kërkimore të gjithë mjekët, stomatologët dhe farmacistët duhet të grumbullojnë deri në vitin 2014, minimumi 150 kredite N vetm tre muaj gjasht mij mjek, farmacist dhe stomatolog kan aplikuar pr t shtuar dijet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama