Rezultate te kerkimit per termin: +Forumit

Total: 5773
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.587Z

Olta Xhaçka në krye të Forumit të Gruas Socialiste

Gazeta ShqipDeputetja Olta Xhaçka do të jetë në krye të Forumit të Gruas Socialiste. Xhaçka u zgjodh me vota unanime në Kongresin e Forumit të Gruas Socialiste Shqiptare, i cili u mbajt gjatë ditës së sotme. Po sot, është miratuar statusi i Forumit të Gruas si dhe është zgjedhur asa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.523Z

Forumit urban ne Korce

brbrTakimi i katert i forumit urban per rilindjen e qyteteve eshte zhvilluar ne Korce Zevendeskryeministri Niko Peleshi e ka vene thesin tek rendesia qe ka zhvillimi urban pa lene jashte vemendjes trashegimine Zevendeskryeministri u eshte pergjigjur edhe kritikave te opozites e cila i quan investime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.796Z

PS: Ristrukturim të FRESSH e Forumit të Gruas

Selia e PS Partia Socialiste ka mbledhur sot kryesinë e saj ku sipas deputetes Eglantina Gjermeni, dhe koordinatorit të PS-së, Erjon Veliaj dy pikat kryesore të diskutimit kanë qenë ristrukturimi i forumit të gruas, dhe zgjedhjet për kreun e ri të Forumit Rinor të PS-së. Diskutuam për nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.385Z

Olta Xhaçka u rikonfirmua në krye te Forumit te Grave Socialiste

Mbyllet procesi i votimit për strukturat e reja të Forumit të Gruas Socialiste. Nga rezultatet paraprake, pjesëmarrja në këto votime është mbi  70% në rang vendi. Sipas parimit “një anëtar, një votë”, 30 mijë anëtaret e Forumit të Gruas Socialiste në të gjithë Shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.692Z

Korçë, dhunohet kreu i forumit rinor të PD në Libonik

KORCË- Një tjetër incident ka ndodhur sot në ditën e zgjedhjeve në qytetin e Korçës. Raportohet se persona të paidentifikuar kanë dhunuar fizikisht kreun e forumit rinor të Partisë Demokratike. Bëhet me dije se kreu i forumit rinor Armando Cenolli ndodhet në spital, ku po merr ndihmën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.124Z

Raporti i Forumit Ekonomik Boteror

brbrNdonese Shqiperia eshte ngjitur me 13 vende persa i perket konkurueshmerise ne raportin e fundit te Forumit Ekonomik Boteror dhe ndodhet ne vendin e 80 nder 138 shtete serish evidentohen nje sere problemesh ne klimen e te berit biznes Korrupsioni taksat e larta dhe niveli i ulet profesional i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.380Z

Olta Xhaçka rikonfirmohet në krye të Forumit të Gruas Socialiste

Mbyllet procesi i votimit për strukturat e reja të Forumit të Gruas Socialiste. Nga rezultatet paraprake, pjesëmarrja në këto votime është mbi 70% në rang vendi. Sipas parimit “një anëtar, një votë”, 30 mijë anëtaret e Forumit të Gruas Socialiste në të gjithë Shqipëri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama