Rezultate te kerkimit per termin: +Francisko +Gutierrez

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.744Z

Natyralistët bëjnë përpjekje për shpëtimin e specieve të rrezikuara

Qendra e Gjelbër e Ballkanit bashkëpunon për të mbrojtur natyrën e Bgadishullit të Ballkanit 200 kilometra n lindje t Sofjes, Qendra e Gjelbr e Ballkanit pr Shptimin dhe Riprodhimin e Fauns sht organizata joqeveritare m e madhe e Bullgaris pr mbrojtjen e natyrs, me 4000 anta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.684Z

Natyralistet bejne perpjekje per shpetimin e specieve te rrezikuara

Vime keshtu ne rubriken tone te perjaveshme Prirjet e Gjelbra.  Sot do tju njohim me punen e Qendres se Gjelber te Ballkanit per Shpetimin dhe Riprodhimin e Faunes me ekspoziten The Deep te Muzeut te Historise se Natyres ne Londer qe hedh drite mbi jeten ne thellesite e oqeaneve dhe perpjekjet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.922Z

Kualifikim dramatik për Brazilin, Kolumbia çerekfinalistsja e dytë

Brazil Kili   1-1 (4-3 pas 11-metërshave) 18 David Luiz/ Sançez 32 Brazili: Hulio Sezar, Dani Alves, Tiago Silva, David Luiz, Marselo, Fernandinjo (72′ Ramirez), Luiz Gustavo, Oskar (105′ Uillian), Nejmar, Hulk, Fred (64′ Xho). Tr: F. Skolari. Kili: Bravo, Isla, Francisko Silv

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama