Rezultate te kerkimit per termin: +Frank +Ribery

Total: 187
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.195Z

Lëndohet Frank Ribery

Ylli i Bayern Munchen, Frank Ribery ka pësuar një lëndim duke shtuar numrin e të lënduarve te Bayern. Ribery thuhet se ka lëndim në muskulin gluteal dhe se sot ka patur një intervenim mjekësor në skuadër. Ribery do të jetë jashtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.187Z

Frank Ribery bëhet boksier!

Frank Ribery për një moment e ka ndërruar zanatin e tij. Superylli francez është parë në New York në një sport të ri. Mesfushori i Bayern Munchen mori pjesë për disa orë në palestrën e famshme botërore të boksit, &q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.335Z

Një befasi për Frank Ribery

Nuk ka maska vetëm për Cristiano Ronaldon. Frank Ribery është pritur me një befasi nga televizioni i famshëm francez "Canal+". Ribery ishte i ftuar në emision gjatë transmetimit të ndeshjes PSG-Lion. Pas përfundimit të pjesës s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.735Z

Franca, Fontaine sulmon Frank Ribery

Legjenda franceze e futbollit, Just Fontaine (13 gola në Suedi 1958) u shpreh i pakënaqur nga performanca e varfër në sulm e “Les Bleus” kundër Uruguait (0-0). Ish-sulmuesi i Francës nuk e fshehu hidhërimin e tij ndaj Franc Ribery dhe Nicolas Anelka. “Ribery? Një ditë bëra një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.275Z

Ribery përfshihet në skandal seksual?

Ylli i Bayern Munichut dhe përfaqësueses së Francës, Frank Ribery, është përfshirë në një skandal seksual që mbrëmë ka shpërthyer në mediat franceze. Mesfushori është pyetur nga policia në lidhje me një prostitutë të mitur marokene në vitin 2009. Avokatët e Ribery kanë pohua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.479Z

Robben: Ribery, zgjedhe Barcelonën

Ish mesfushori i Real Madridit, Arjen Robben ka këshilluar bashkëlojtarin e tij nga Bayern Munich, Franck Ribery që në qoftë se largohet nga klubi në fund të këtij sezoni atëherë ti bashkohet gjigantit katalan, Barcelona. “Nëse nuk vazhdon kontratën me Bayernin, do të kishte qenë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama