Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.372Z

Faton Toski e ben sefte me Frankfurtin e tij

Nje tjeter shqiptar duket ne kampionatin gjerman. Eshte pikerisht i riu Faton Toski, i cili jeton ne Gjermani dhe luan me Frankfurtin. Ai eshte aktivizuar me te rinjte e kesaj skuadre dhe me moshat e Kombetares gjermane. Ne ndeshjen e tij te djeshme, Toski ka qene autori i golit te pare per Frankfur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.746Z

Zgjedh Frankfurtin

Fatmire Bajramaj e ka lënë Turbine Potsdamin për t’iu bashkuar FFC Frankfurtit. Futbollistja kosovare ka nënshkruar kontratë trevjeçare me ekipin e ri, deri në qershor 2014. 23 vjeçarja nuk e ka fshehur gëzimin që iu bashkua një klubi tjetër të madh gjerman, pas sukseseve që arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.484Z

Roshi jep asistin, Kapllani shënon, fitore shqiptare për Frankfurtin

Gazeta ShqipGjermani Shkëlqejnë kuqezinjtë në Bundesligën 2. Sulmuesi: Merita e skuadrës E djeshmja ka qenë një e diel e pasur me gola për futbollistët shqiptarë që luajnë në kampionate të ndryshme të Europës. Por jehonën më të madhe e ka bërë goli i Edmon Kapllanit të FSV Fra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.783Z

As dy golat e Kapllanit, se ndihmojnë Frankfurtin

As dy golat e sulmuesit shqiptar Edmond Kapllani , nuk e ndihmuan Frankfurtin që ta evitoi humbjen nga Karlsruhe në ndeshjen e vlefshme për ligën e dytë gjermane. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin e Frankfurtit përfundoi 2 me 3 në të mirë të mysa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.298Z

Edmond Kapllani e mbyll me gol për FSV Frankfurtin

GJERMANI - Duket se fundi i sezonit për ish-sulmuesin e kombëtares shqiptare, Edmond Kapllani, kandidat për t’u rikthyer kuqezi, ka qenë me fat. Kjo pasi ai ka shënuar sërish për ekipin e tij FSV Frankfurt. Kapllani ka shënuar golin e dytë të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.707Z

Edmond Kapllani, tre gola për FSV Frankfurtin

Duket se rikthimi në kombëtare i ka sjell shumë fat sulmuesit shqiptar Edmond Kapllani, që luan me FSV Frankfurtin në Bundesliga 2. Skuadra e tij ka fituar në transfertë 3-0 ndaj Duisburgut, ku të tre golat e ndeshjes i ka shënuar Kapllani, pikërisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.522Z

Edhe një fitore e thellë e Dortmundit (Video)

Dortmundi po vazhdon të shkëlqej në Bundesligë, duke e arritur fitoren e radhës në Signal Iduna Park. “Milionerët” kanë arritur të mposhtin 4:1 Eintracht Frankfurtin. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Mikhitaryan, Aubameyang

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama