Rezultate te kerkimit per termin: +Franko +Barezi

Total: 31
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.140Z

Barezi: Ronaldinjo, i rendesishem per Milanin

Legjenda e Milanit, Franko Barezi beson se Ronaldinjo do te luaje rolin me te rendesishem ne suksesin e kuqezinjve, per kete sezon. Braziliani ka shfaqur shenja magjepsese, ndonese nuk ka luajtur gjithmone ne menyre te shkelqyer. Barezi thote: - "Dinjo ka nevoje qe te mbeshtetet nga te gjithe, per c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.518Z

Tirane, legjenda Barezi inauguron Milan Park

Eshte hapur ne Tirane Milan Park. Qendra argetuese e Milanit e stacionuar ne sheshin “Nene Tereza” eshte inauguruar nga mbrojtesi legjendar i skuadres kuqezi, Franko Barezi, i cili ka bere prezantimin e te gjitha pajisjeve te montuara ne kete shesh. Pas nje ndeshjeje minifutb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.347Z

Barezi “sulmon” Leonardon: Gabim që u lidh me Interin

Franko Barezi e ka quajtur të gabuar vendimin e brazilianit Leonardo për të kaluar tek Interi, por sidomos fjalët e tij, se klubi zikaltër ishte kurorëzimi i një ëndrrë. Në një intervistë të gjatë të dhënë sot, legj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.311Z

 Bie Ivankoviç, në garë Kuzhe e BareziKroati Josip Kuzhe, ish-trajneri i Ruandës në Afrikë, mund të jetë edhe favoriti kryesor për të pasuar në bankinën kuqezi holandezin Ari Han. Franko Barezi është i gatshëm të marrë drejtimin e Shqipërisë. La

Kroati Branko Ivankoviç i konsideruar si kandidati potencial për të drejtuar Kombëtaren shqiptare të Futbollit, refuzoi zyrtarisht ofertën financiare (300 mijë euro) të propozuar nga presidenti i FSHF-së, Armand Duka. 55-vjeçari ka pranuar se braktisi si stolin e Shqipërisë ashtu dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.532Z

Milan Park, projekti i ri i klubit të Milanit dhe Taci Oil

Në Tiranë ka nisur edicioni i parë i Milan Park, ku fëmijët shqiptarë kanë mundësi të argëtohen gratis. Parku u vizitua edhe nga legjenda e Milanit Franko Barezi, që ka zhvilluar një mini ndeshje kundër presidentit të Taci Oil. TIRANE- Ka nisur në Tiranë edicioni i parë i Milan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.547Z

„Milan Park‰ hapet për fëmijët kryeqytetas

"Milan Park" hap dyert për të nisur kështu në Tiranë edicioni i parë. Kjo nismë ka si synim të saj argëtimin e fëmijëve. Klubi italian ka ngritur në sheshin "Nënë Tereza" parkun e tij dhe që në ditën e parë pjesëmarrja ka qenë tepër e madhe. Për të ndjekur këtë aktivitet, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.231Z

Saki: “Blerja e Ronadinjos, një gabim i madh”

Ish-trajneri i Milanit, Arrigo Saki, deklaroi se do të ishte një gabim shumë i madh për kuqezinjtë, nëse ata do të nënshkruanin me Ronaldinjon gjatë kësaj vere. Kampionët e rrëzuar të Europës kanë pasur një sezon të mjerë dhe janë të vendosur për të revolucionarizuar skuadrën.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama