Rezultate te kerkimit per termin: +Frashri

Total: 224
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.212Z

Rikonstruktohet rruga "Sami Frashri"

Me një fond prej 30 milionë lekësh nga të ardhurat e Bashkisë së Tiranës ka përfunduar sot rikonstruksioni i vazhdimit të rrugës “Sami Frashri“, që kalon poshtë digës së Liqenit Artificial dhe paralel me të. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, i pranishëm në përurim u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.333Z

Të gjithë e duan Gjimnazin “Sami Frashri”

Nga Express më 15 shtator 2011 në ora 10:08 Derisa procesi mësimor ka dy javë që ka nisur dhe është thënë se gjithçka po zhvillohet me rregull, gjimnazi “Sami Frashri” në Prishtinë është njëra nga shkollat ku jo gjithçka po zhvillohet me rregull pasi që kërkesat e nxë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.075Z

Kryetari i Bashkise se Tiranes i ftuar nderi tek Sami Frashri

Gjimnazistët e  shkollës së mesme “Sami Frashri” i ka risjellë në kujtesë kryebashkiakut, Lulzim Basha, vitet e tij në ato ambiente. Kështu, gjatë pasdites së sotme kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ishte i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.067Z

Kryetari i Bashkise se Tiranes 8i ftuar nderi tek Sami Frashri

Gjimnazistët e  shkollës së mesme “Sami Frashri” i ka risjellë në kujtesë kryebashkiakut, Lulzim Basha, vitet e tij në ato ambiente. Kështu, gjatë pasdites së sotme kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ishte i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.641Z

Mirëserdhe Mithat Bej Frashri!

Kishim vite që të prisnim Mithat Bej. Ishim ne, nacionalistët që të prisnim. Nuk kishim luftuar duke thirrur emrin tënd. Nuk kishim rënë nën emrin tënd. Po të pranonim këtë do të ishim servilë dhe hipokritë, si komunistët, që çdo gjë e bënin për partinë, për yllin e kuq dhe u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Liza Vorfi merr titullin Naim Frashri i Art

Aktorja e mirnjohur e Teatrit Kombtar, Liza Vorfi sht dekoruar sot nga presidenti i Republiks Bamir Topi me titullin Naim Frashri i Art. Aktores s mirnjohur, iu mbushn syt me lot, teksa merrte titullin n nj ceremoni e organizuar posarisht pr kt dekorim. Ky titull u dorzua ditn e premte n salln e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.559Z

Tiranë, plagoset me thikë një person pranë shkollës “Sami Frashri”

TIRANË- Një person ka mbetur i plagosur me thikë rreth orës 21:20 të mbrëmjes së sotme. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Sami Frashri” në kryeqytet. Identiteti i personit të plagosur nuk bëhet me dije. Ndërkoh&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama