Rezultate te kerkimit per termin: +Fshesa

Total: 439
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.175Z

Në Athinë, rifillon “Operacioni Fshesa”

Athinë -Për të vendosur qetësinë e mëparshme, Greqia mbas 12 vjetësh i është i kthyer sërish operacionit Skupa ( fshesa), këtë radhë jo kundra emigrantëve, por kundra kriminalitetit. Pikësynimet e operacionit kanë qenë “pastrimet” në rrugët më problematike, vendet ku mblidhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.151Z

Rifillon fshesa greke, 1761 emigrantë kthehen në Shqipëri

Autoritetet greke kanë rifilluar operacionin famëkeq Fshesa duke kthyer nën shoqërim policor plot 1761 shtetas shqiptarë që i konsideron si persona me qëndrim të paligjshëm dhe të padëshiruar për Greqinë. Bëhet e ditur se vetëm për muajin tetor 2015, në një operacion të posaç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.338Z

Greqia nis operacionin”Fshesa”

“Nje operacion i koduar me emrin “Fshesa”, ka nisur nga policia helene me synim kapjen dhe debimin e emigranteve shqiptare. Operacioni eshte zhvilluar ne sheshin omonia, i cili njihet si nje vendqendrim i qindra shqiptareve emigrante. Gjate operacionit, jane kryer qindra kontrolle. Duke pasqy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Greqi, operacion “Fshesa” ne Athine

Policia greke ka nisur nje tjeter operacion "Fshesa" ndaj emigranteve te huaj. Kete radhe "Fshesa" ka filluar ne Athine, pikerisht ne nje nga zonat me te populluara nga te huajt, sic eshte sheshi "Omonia". Organet e rendit e mbajten larg vemendjes se mediav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.165Z

Demokratët e Shkodrës rebelohen kundër Bashës: Udhëzimi, si operacioni Fshesa

Demokratët e Shkodrës janë rebeluar ndaj udhëzimit të kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili përjashton nga gara kryetarët aktualë, deputetët apo të zgjedhurit vendorë. Sipas gazetës Shekulli, anëtarët e kryesisë së PD në qytetin verior, e kanë cilësuar këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.581Z

Operacioni “Fshesa” kundër emigracionit klandestin

Athinë - Ende pa u hequr mirë qendrat e votimit dhe spotet e ndryshme, në shumë vende anëtare të Bashkimit Evropian si Franca, Belgjika, Zvicra, Suedia, Italia e Greqia, në rrugët kryesore po vazhdon operacioni “fshesa” për të ndalur jo vetëm klandestinët, por mbi të gjitha për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.132Z

Athinë, aksioni “Fshesa” i policisë kap 32 shqiptarë

Në sekret të plotë dhe me një angazhim masiv të uniformave blu, policia greke zhvilloi dje një nga operacionet “Fshesa”, traditë e saj në sjelljen ndaj emigrantëve të huaj. Marko Caka /ATHINEPolicia ndaloi 22 shqiptarë për mungesë të lejeve të qëndrimit dhe dhjetë të tjer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama