Rezultate te kerkimit per termin: +Ftes

Total: 5043
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.190Z

Kosova, ftesë zyrtare Januzajt ?

Kosova mund t’i lë në gjumë Shqipërinë, Belgjikën e Anglinë në përpjekjet e tyre për ta angazhuar Adnan Januzajn në përfaqësueset e tyre. Gjasat janë reale që super talenti i Manchester Unitedit shumë shpejt ta ves

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.504Z

Nikolliq refuzon ftesën e Jahjagës

Presidenti i Serbisë, Tomislav Nikolic, nuk e ka pranuar ftesën për pjesëmarrje në Samitin e presidentëve të shteteve të rajonit, i cili vitin e ardhshëm do të mbahet në Kosovë. Kështu i është thënë gazetës ser

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.446Z

Kosova, dërgon ftesë zyrtare tek Januzaj

KOSOVE-Mes duket ekipi Kombëtar më i ri në Fifa, Kosova, ka tentuar për të përvetësuar talentin e Manchester United-it, duke i dërguar një ftesë zyrtare, dhe duke lënë njëkohësisht në gjumë Kombëtaret e tjera të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.045Z

Sadiku refuzon ftesëne Shqipërisë për Armeninë

Dy ish futbollistët e kombëtares së Suedisë, mbrojtësi i Helsingborgut Loret Sadiku dhe sulmuesi i Olhanenses në Portugali, Agon Mehmeti kanë marrë ftesë nga trajneri i Kombëtares Shqiptare Xhani De Biazi për miqësoren e 14 shkurtit kund&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.949Z

Shqipëria refuzon ftesën e Putinit

Shqipëria nuk do të marrë pjesë në paradën ushtarake të Rusisë më 9 maj, për të festuar 70 vjetorin e përfundimit të Luftës së Dytë Botërore Shqipëria nuk do të marrë pjesë në paradën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.415Z

MPJ e konfirmon: Hoxhaj mori ftesë për Beograd

(I plotësuar) Ministria e Jashtme e Kosovës e ka konfirmuar se krye diplomatit kosovar, Enver Hoxhaj i ka ardhur ftesë nga Komisioni Evropian që të marrë pjesë në takimin e ministrave të jashtëm të Ballkanit në Beograd. Bashmir Xhemaj, k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.762Z

Shkodran Mustafi merr ftesë nga kombëtarja e Gjermanisë

Jo shumë kohë më parë mbrojtësi shqiptar i Sampdorias, Shkodran Mustafi, deklaroi se nuk besoj se "do marr ftesën nga ekipi i parë i Gjermanisë dhe prandaj mund të bashkohem me Shqipërinë", fakt i konfirmuar dhe nga trajneri De Biazi. Por gjith&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama