Rezultate te kerkimit per termin: +Fullani

Total: 4858
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.260Z

Garuzhdja Fullani

Nga Bledi Mane   Public Enemy fb.com/bledi.mane twitter.com/blediMANE   1./Hani derra, pini derra… Si mundet vallë një familje obeze nga mendja, tahmaja, stomaku, makutëria në vazhdën e skandaleve me vjedhje e shpërdorime të mos lakohej edhe për abuzime në kuzhinë aty ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.016Z

Fullani: FMN, ndihme!

Guvernatori i Bankes se Shqiperise, Ardian Fullani, i ka bere thirrje qeverise shqiptare qe te kerkoje ndihme financiare nga Fondi Monetar Nderkombetar per t’u perballur me krizen. “Shqiperia duhet medoemos te perfitoje nga fondi qe 20 vendet me te fuqishme akorduan per FMN. S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.452Z

Fullani Ekonomia ok

Guvernatori i Bankes se Shqiperise Ardian Fullani deklaroi se situata ekonomike ka vazhduar te permiresohet edhe ne tremujorin e trete. Rritja ekonomike eshte pershpejtuar. Baza e saj eshte zgjeruar. Pozicioni i jashtem i ekonomise eshte permiresuar interesat ne tregun financiar kane rene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.473Z

Shshshshttt Flet Fullani !

Nga Ilir Metaj   Dje, para se te rikonfirmohej nga kryeministri Berisha, Guvernatori i Bankes se Shqiperise, Fullani : ” Kriza nderkombetare nuk e preku Shqiperine. Ekonomia jone eshte solide !” Sot, para se te rikonfirmohet nga kryeministri Rama, Guvernatori i Bank

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.704Z

Ardian Fullani ne Prokurori

brbrNe dukje i qete dhe i pashqetesuar ish-Guvernatori Fullani mberriti me nje makine luksoze mengjesin e sotem ne Prokurorine e Tiranes ku u paraqit para prokurorit Ramadan Troci Ne kete menyre Fullani ka zbatuar vendimin e Gjykates se Larte e cila vendosi masen detyrim paraqitjeje E thene ndryshe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.440Z

Fullani per President

Ekonomia shqiptare është përkeqësuar gjatë këtij viti. Sipas Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë Ardian Fullani, ka rënie të konsumit dhe investimeve, ndërsa në rrezik janë edhe eksportet. Në konferenc&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.536Z

Fullani: Rritja ekonomike në rrezik

Tiranë- Rritja ekonomike e Shqipërisë është e rrezikuar për shkak të një sërë faktorësh brenda dhe jashtë vendit.Ka qënë ky mesazhi që ka përcjellë sot përmes deklaratave të tij guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani duke pranuar për të parën herë se rritja ës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama