Rezultate te kerkimit per termin: +Furtun

Total: 189
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.145Z

Mot i keq, furtunë në Durrës, përmbyten disa rrugë

DURRES - Mot i keq me shi e furtunë në qytetin bregdetar të Durrësit. Moti i keq ka krijuar probleme në shumë zona në qytet, si pasojë e reshjeve të dendura, duke sjellë përmbytje në shumë rrugë. Probleme më të mëdh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.051Z

Furtunë në burgun e Lezhëspas atentatit ndaj Mujës në qeli

TIRANE- Plagosja e kreut të komunës Rrethinë, Kleves Muja në qeli shkakton furtunë tek drejtuesit e burgut të Lezhës. Ministria e Drejtësisë urdhëron pezullimin nga detyra të Drejtorit të Burgut të Lezhës , Valentin Miri si të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.887Z

FSHF e nis me “furtunë”, Tomori 4 javë pa tifozë

TIRANE-Federata Shqiptare e Futbollit e ka nisur me një furtunë të vërtetë sezonin e ri, përsa u përket dënimeve. Komisioni i Disiplinës ka dënuar dje me 4 ndeshje pa tifozë klubin e Tomorit. Shkak për këtë është bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.998Z

Furtun

• Vjedhja e energjis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.599Z

Furtun n bregdet

Moti i keq me reshje shiu dhe erë të fortë ka shkaktuar probleme në dy portet më të mëdha të vendit, në Durrës dhe në Vlorë. (UPDATE) Në Durrës intensiteti i dallges arriti paradite deri në 8 ballë. Për pasojë asnjë anije peshkimi nuk ka dalë ne lundrim. Trageti &lsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.883Z

Ina Rama "furtun

• TIRANE - Kryeprokurorja Ina Rama pothuajse ka "shkrir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

Furtun n Policin e Shtetit?

Gjat nj konference pr gradat e reja, Kreu i Policis s shtetit, Ahmet Premi, deklaroi se do t ndrhyj n jug t vendit, edhe n Lazarat, nse ka infomacione pr kultivimin e lvdve narkotike. Premi theksoi gjithashtu se ka polic t shtetit q nuk i plotsojn kriteret pr t qen t till dhe nuk meritojn grada. Ai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama