Rezultate te kerkimit per termin: +Fushs

Total: 110
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Essien, katr jav jasht fushs

Mesfushori i Chelseas, Michael Essien do t qndroj jasht fushs pr tre deri katr jav pr shkak t nj lndimi n gju, q e psoi kundr Apoel Nicosia. Essien 27 vje ishte zvendsuar gjat pjess s par t barazimit 2-2 n ndeshjen e Ligs s Kampionve t martn n Stamford Bridge pasi shnoi golin e barazimit nga mbi 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Pepe mungon pr gjasht muaj

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka njoftuar t dieln se mbrojtsi Pepe do t qndroj jasht fushs pr rreth gjasht muaj. Reprezentuesi portugez i ka ar nj ligament krucial n gjurin e kmbs s djatht, kan zbuluar analizat mjeksor t dieln. Ai do ti nnshtrohet operacionit n ditt e ardhshme dhe pritet t qndro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Godo: Udhrrfyes pr Stomatologjin

Tiran (start)-N konferencn e 14-t t Stomatologjis, Ministrja e Shndetsis, Anila Godo, ka krkuar unifikimin e qndrimeve terapeutike dhe diagnostikuese n shrbimin e stomatologjis. Godo theksoi se duhet t hartohet udhrrfyesi dhe t krijohen skemat e nj menaxhimi n rang kombtar pr shum patologji t fushs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.256Z

METE: Nuk ka vendim për privatizimin e zonës së gjelbër në ish-fushën e Aviacionit

Ministria e Ekonomis ka reaguar sot srish n lidhje me akuzat e prfaqsuesve t PS, sipas t cilve, ky dikaster n bashkpunim me Ministrin e Mbrojtjes po abuzojn me nj pron n zonn e ish-fushs s Aviacionit" Durim Kraja, Sekretari i Prgjithshm i Ministris s Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks "Jam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.634Z

Kalaja gërmohet me ekskavator

Grmimet n muret e Kalas s Tirans kan humbur vlerat arkeologjike dhe ato historike pasi jan kryer n mnyr primitive, me ekskavator nga firma q po kryen punimet n rrug pa respektuar kriteret arkeologjike. Ekspert t fushs akuzojn institucionet shtetrore prgjegjse pr kryerjen e punimeve pa pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.556Z

BB, asistencë AMF-së për një mbikëqyrje financiare efektive

Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare n bashkpunim me Bankn Botrore, zhvilluan n dy dit n Tiran aktivitetin “Drejt nj mbikqyrjeje efektive me fokus rrezikun n sigurime dhe prshtatja e kuadrit ligjor”. Kryetarja e AMF-s, znj. Elisabeta Gjoni, prezantoi punn en bashkpunim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.180Z

Këshilli i qarkut ironizon letrën e kreut të bashkisë

Problemet e ndotjes n Elbasan “prdoren” politikisht. Institucionet prplasen me njri-tjetrin Reagon kreu i Kshillit t Qarkut t Elbasanit, Blendi Himi, nj dit pas letrs s hapur q kryebashkiaku i Elbasanit, Sejdini, drgoi n adresn e Kryeministrit Berisha. Himi ka prsritur motivacionin e kre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama