Rezultate te kerkimit per termin: +Fushat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.339Z

Fushat, të gatshme për lojë

Infrastruktura e dobët sportive nuk pritet që t’ua prishë hijeshinë garave të Superligës së Kosovës në futboll gjatë sezonit pranveror, i cili do të fillojë në këtë fundjavë. Në fakt, sezoni pranveror ishte paraparë të niste më 3 mars, por me kërkesë të klubeve, fillimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.632Z

Fushatë me shpenzime sekrete

Kosova edhe një muaj e gjysmë do të përjetojë qetësinë publike. Mesi i muajit tetor do të shënojë fillimin e fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale të 3 nëntorit si dhe ndryshimin e pamjeve të qyteteve të Kosovës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.854Z

Mediu: Fushat ndaj nesh

Me ton kritike ka komentuar ndryshimet kushtetuese Kryetari I Partis Republikane, Fatmir Mediu. Sipas tij, dy partit e mdha kryen nj fushat t ethshme ndaj t vegjlve. Lidhur me qenien ose jot partis s tij n kabinetin qeveritar, zoti mediu e komentoi se republikant duhet t vazhdojn t jen me t njjtat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.304Z

Daka:Bëni fushatë të ndershme

Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ka kërkuar nga subjektet politike që të zhvillojnë fushatë fer dhe demokratike, shkruan Epoka e re. "Shpresojmë se me mbajtjen e këtyre zgjedhjeve do të përmirësohet imazhi i Kosovës, i cili ësht&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.666Z

Fushatë edhe në veri

Pavarësisht kërcenimeve nga radikalët të cilët po bëjnë fushatë kundër pjesmarrjes në zgjedhje drejtues të subjekteve politike thonë që po gjejnë forma të ndryshme për të shpalosur alternativat e tyre, jo me tubime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.439Z

FOTOT/ Rezervim online për fushat sportive tek Liqeni Artifical

Bashkia e Tiranës ka publikuar opsionin për të prenotuar fushat sportive, të cilat u hapën për publikun pak ditë më parë. Të rinjtë dhe sportdashësit mund të futen në portalin e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit për të rezervuar fushën, datën dhe orarin. Shërbimi ofrohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.601Z

Fushatë kundër ngacmimeve

“Nuk është kompliment, është ngacmim” , është një nga thëniet që këto ditë po mbizotërojnë në rrjetet sociale në Kosovë. Fjala është për ngacmimet që meshkujt ua bëjnë femrave n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama