Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollist

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.121Z

Lopez, futbollist i Milanit

Catania ka konfirmuar se sulmuesi Maxi Lopez mund të konsiderohet futbollist i Milanit pas arritjes së marrëveshjes mes klubeve të hënën. Rossonerët kanë kthyer vëmendjen te Lopez pas dështimit për transferimin e Carlos Tevezit nga Manchester City dhe lëndimit të Alexandre Patos. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.820Z

Një futbollist për mjedisin

Fier Një ish-futbollist është emëruar në krye të Agjencisë Rajonale të Mjedisit në Fier. Angjelina Mërtiri, drejtuesja e deridjeshme e kësaj agjencie, është shkarkuar të enjten me anë të një urdhri të ministrit të Mjedisit, Fatmir Mediu. Ministri ka bërë gjithashtu emërimin n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.976Z

Ndreca, kryebashkiaku futbollist

Ded Ndreca, njeriu qe prej dy vjetesh drejton bashkine e Mamurrasit eshte ai qe e gjithe qyteza e identifikon me teper si nje futbollist. 44 vjeçari ende vazhdon te luaje, duke perkrahur skuadren e tij jo vetem financiarisht. Ndreca ka perkrahur fuqishem ekipin qe ne dy vite ekzistence arrin te lua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.271Z

Ribery është futbollist i Realit

Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster, beson se mesfushori i Bayern Munichut, Franck Ribery, do të jetë futbollist i gjigantit madrilen, sezonin e ardhshëm. 26-vjeçari vazhdon të jetë objektiv i klubeve të mëdha evropiane, ndërsa thuhet se mund të transferohet në Santiago Bernabe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.667Z

Sanchez, futbollist i ëndrrave

Nga Express më 22 mars 2011 në ora 09:50 Presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka lavdëruar sulmuesin e Udineses, Alexis Sanchez, duke zgjuar spekulime rreth transferimit të tij gjatë afatit kalimtar të verës. Reprezentuesi kilian është shfaqur si njëri prej futbollistëve më të mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.003Z

Messi nuk është futbollist i madh

Legjenda e Brazilit, Pele ka hedhur dyshime nëse ylli i Barcelonës, Lionel Messi mund të konsiderohet “i madh” në futboll. Sulmuesi argjentinas nga opinioni i gjerë konsiderohet si futbollisti më i mirë në botë dhe njëri prej më të mirëve në histori të lojës. Por, Pele, i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.231Z

Blen edhe Roma, madje dy futbollistë

Skuadra e Romës është përforcuar me dy futbollistë për edicionin e ardhshëm. Mediumet italiane kanë raportuar të enjten se Roma ka siguruar shërbimet e dy futbollistëve të Genoas, Iago Falque dhe Andrea Bertolacci. AdPlatformZone = {id: "f9

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama