Rezultate te kerkimit per termin: +Futbollisti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.880Z

Ronaldo futbollisti i vitit

Kristiano Ronaldo shpallet futbollisti i vitit nga Fifa.Pas fitimit te Topit te Arte 23 vjecari koleksionon edhe nje cmim tjeter.Mesfushori portugez la prapa Mesin, Torres dhe Kaka.Cmimin ia dorezoi ish-futbollisti i famshem Pele.Ronaldo eshte futbollisti i pare i Premier Liges qe fiton kete cmim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.475Z

Paralizohet futbollisti francez

Futbollisti francez, Kevin Anin është pranë paralizës totale. Futbollisti i skuadrës Nice ka pësuar një aksident të rëndë komunikacioni ku është rrotulluar disa herë me makinën e tij. Anin e ka thyer dorën në kët&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.871Z

Vetëpenalizimi i një futbollisti

Mehmet Emërllahu -Ka disa ditë që në mediat shqiptare (sigurisht edhe ato greke) po lakohet emri i një futbollisti të ri shqiptar, Ergys Kaçe, i cili luan futboll për një skuadër greke. Ergysi qenka dhe është një sportist i talentuar, por që pa dashje apo me dashje, paska bërë një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.080Z

Futbollisti peson atak kardiak

0 brbr brbrMoment dramatike ne futbollin belg Nje futbollist i ekipit te dyte te Lokerenit ka pesuar atak kardiak gjate nje sfide miqesore me Genkun 24-vjecari Gregori Mertens eshte shembur ne fushe as 20 minutash ne loje Ndihma mjekesore ka qene e menjehershme dhe futbollisti eshte transportua ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.201Z

Humb jetën futbollisti Brian Filipi

Tragjedi në futbollin shqiptar, por edhe atë italian. Sulmuesi 20 vjeçar Brian Filipi ka humbur jetën të premten në mbrëmje ne vendin fqinj Itali pasi ëshët shtypur nga një makinë ku Filipi po ecte se bashku me një shok të skuadrës së tij Ravena. Filipi dhe futbollisti tjetër i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.271Z

Vdes futbollisti, e mbyti portieri!

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në futboll. Një portier ka qenë shkaktar i vdekjes së një futbollisti. Ngjarja ka ndodhur në Indonezi. Një ndërhyrje e rëndë e portierit Agus Rahman, ka bërë që futbollisti Akli Fairuz të humb&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.329Z

Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji

Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji E premte 08 Shkurt 2013 1323 p styletext-align justify Ndahet nga jeta futbollisti Alfred Ziaji Ish-futbollisti i njohur i Flamurtarit por edhe i ekipit kombetar te futbollit Alfred Ziaji u nda nga jeta sot ne mengjes ne moshen 52-vjecare Prej 5 di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama