Rezultate te kerkimit per termin: +Gai

Total: 51
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.305Z

Madona dhe Gai pa seks prej 18 muajsh

Ka hequr unazën nga gishti dhe i ka lejuar vetes disa orë pushim për fundjavë, fatkeqësisht vetëm. Gjatë gjithë kësaj kohe megjithatë nuk ka hequr dorë nga palestra, shkaku kryesor i ndarjes nga bashkëshorti Gai Riçi i cili është ankuar se nuk ka bërë seks me bashkëshorten e tij q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.873Z

NATO do shkurtoje ushtaret ne Kosove

Komandanti i KFOR-it ne Kosove, Xhusepe Emilio Gai, thote se NATO-ja po e shqyrton mundesine e reduktimit te trupave te saj ne Kosove. Ne intervisten per agjencine Asosiejtit Pres, gjenerali Gai tha se aleanca nuk ka "nevoje qe ketu t'i mbaje 15 mije njerez" dhe shtoi se "po mendojme per planifikimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Gaçi: PD të shkojë në gjykatë

Akuzat “Aldo Lepuri ka rastin t shkoj n prokurori a gjykat ku e presin padit dhe kallzimet tona pr shpifje”. Ky sht prononcimi q lshoi dje Partia Socialiste nprmjet deputetit Artan Gai lidhur me akuzat q kan lshuar s fundmi nj grup deputetsh t Partis Demokratike. Deputeti Gai u bn thirr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Gaçi: Prifti të japë sqarim për korrupsionin dhe manipulimin

Reagimi Deputeti socialist, Artan Gai, krkoi dje nj prgjigje sqaruese nga ministri Dritan Prifti pr tri shtje korrupsioni q selia roz ka ngritur zrin ditt e fundit. “Dgjuam ministrin Prifti, i cili vazhdon t mos jap asnj prgjigje ndaj asnj prej akuzave q rndojn personalisht mbi t, por edhe mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Gaçi: Nuk e fshihni dot të vërtetën

Deputeti Artan Gai i ka dhn prgjigje deputetit demokrat, Flamur Noka, pr akuzat e lshuara nga selia e Kuvendit. “Asnjra prej fjalve t tua nuk e mbulon dot t vrtetn e madhe: Shqiptart tashm e kan kuptuar se jan duke u qeverisur nga nj lukuni pushtetarsh, t etur pr t grabitur me do form e prmes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.258Z

Braziliani Leandro i gatshëm për Vllazninë kundër Tiranës

Futbollisti brazilian Leandro Gai Miranda Da Silva, i cili pritej të aktivizohej për Partizanin gjatë sezonit 2006-2007, është bashkuar përfundimisht me Vllazninë, ekip me të cilin ai u bë i njohur në Shqipëri. Pas vendimit të Komisonit të Disiplinës dhe atij të Apelit, që e konsider

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama