Rezultate te kerkimit per termin: +Gait

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.718Z

Në Libi zhduken dy gazetarë

Në Libi është zhdukur korrespodenti i britanikes “The Guardian” dhe një gazetar brazilian që ka udhëtuar me të, kanë njoftuar sot redaksitë e tyre. Korrespondenti i “The Guardian” Gait Abdul Ahad, për herë të fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.584Z

Jeremiç: Pavarësia në Gjykatë

"Serbia iu bën thirrje bashkësisë ndërkombëtare që ta përkrahë kërkesën e saj parashtruar Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë për shqyrtimin  e çështjes së ligjshmërisë të pavarësisë së Kosovës", deklaroi në Kajro, ministri serb i Punëve të Jashtme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.966Z

FOTOT/ Problemi i familjes që ecin me duar e këmbë

Një familje turke i ka befasuar shkencëtarët, kur u zbulua disa vite më parë. Të pesë vëllezërit dhe motrat ecin me duar e këmbë. Por tani shkencëtarët thonë se ata nuk ecin si primatët dhe nuk janë një shembull i evolucionit në krah të kundërt, siç ishte pretenduar. Të pest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.143Z

Portat e Romës

Nga përleshjet e gladiatorëve tek intrigat e Senatit romak, romani i Conn Inggulden, Perandori Shtegu n pyll ishte si xhadé e ngritur mbi ledh pr t dy unat. T dy qen llangosur si mos m keq me balt e llum moali t trash e t zi, sa q me zor mund t’i njihje pr njerz. M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.518Z

Berisha jep një version të ri për pajisjen e përgjimit: Hyri në mënyrë private

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se pajisja e përgjimit ka hyrë në Shqipëri në mënyrë private. Berisha thotë se Rama ka përgjuar prej fillimit të këtij viti kundërshtarët politik dhe në thyerje flagrante të ligjit. Ai thotë se pajisja ka hyrë në vend në kundërshtim edhe me ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.648Z

Berisha: Pajisja u transferua nga Drejtoria tek Akademia

Qytetari dixhital Ish-kryeministri Sali Berisha, në një postim në “Facebook” shkruan se pajisja e përgjimit nga Ministria e Brendshme është transferuar në mënyrë të fshehtë në Akademinë e Rendit. Përshëndetje doktor! Një oficer pedagog në Akademinë e Rendit dhe më thot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.587Z

Berisha: Manjaku Edvin Shullazi e ka siguruar në rrugë private e antiligjore pajisjen përgjuese

Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se pajisja përgjuese është siguruar në rrugë antiligjore nga Edi Rama. Në një postim në facebook, ish kryeministri shkruan se një pajisje e tillë nuk mund të jetë asnjëherë pjesë e policisë nëse nuk është miratuar kërkesa me shkrim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama