Rezultate te kerkimit per termin: +Garancia

Total: 2719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.025Z

Albpetroli vjen garancia

Ndonëse në heshtje të plotë dhe i mbyllur për publikun, procesi i vlerësimit të ofertave për shitjen e ‘Albpetrol’ vazhdon. Top Channel ka mësuar se komisioni i vlerësimit të ofertave ka marrë zyrtarisht konfirmimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.626Z

Rritet në 60 milionë euro garancia për CEZ

Banka Botërore miratoi dje një marrëveshje për mbulimin e rrezikut të privatizuesit nga papërgjegjshmëria e mundshme e qeverisë shqiptare me vlerë 60 milionë euro për llogari të kompanisë çeke, CEZ, e cila pritet të marrë në dorëzim Operatorin e Sistemit të Shpërndarjes në Shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.285Z

Meta: 8 Maji, garancia për vazhdimin e projekteve

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta në turin paraelektoral në qytetin e Lezhës ka deklaruar se 8 maji do të jetë garancia për vazhdimin e projekteve të mëdha.   Duke folur me simpatizantë të LSI-së Meta u shpr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.648Z

Garancia pasurore shpeton perkrahesin e Boricit

Tirane - Garancia pasurore shpeton nga burgu te akuzuarin per perkrahje te Arben Boricit, i denuar me 20 vite burg per 2 vrasje dhe i dyshuar per disa te tjera. Ndersa i kerkuari eshte kapur nga policia e Tiranes kater dite me pare ne banesen e tij, prane spitalit "Nene Tereza", 42-vjecari Sabri Sal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.899Z

Garancia: Për CEZ-in, 86 mln euro në një bankë sllovake

Shqipëria ngrin 86 milionë euro në një bankë sllovake si garanci për marrëveshjen me CEZ-in. Në Kuvend ka mbërritur të enjten projektligji për ratifikimin e kësaj marrëveshjeje me bankën sllovake. Përveç shumës së mësipërme, sipas dokumentit, OSHEE sha mori përsipër t’i p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.492Z

Taçi mbetet në qeli, refuzohet garancia

Gjykata e Tiranës rikthen në qeli biznesmenin Rezart Taçi. As garancia pasurore prej 100 mijë euro nuk i ka ndryshuar masën e sigurisë presidentit të kompanisë Armo. Taçi i akuzuar për goditje për shkak të detyrës të gazetarit Mero Baza është paraqitur në gjykatën e Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.492Z

Shehu kërkon votën e Dibrës: Garancia jonë Basha kryeministër

PD hap fushatën elektorale në Dibër.  Në mbështetje të  kandidatit të opozitës Sherefedin Shehu në mitingun e hapjes së fushatës ishte dhe kryetari i PD-së, Lulzim Basha, kryetari i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka dhe Besnik Mustafaj. Sherefedin Shehu: Kërkoj besimin tuaj jo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama