Rezultate te kerkimit per termin: +Garayn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.008Z

Di Maria-Rojo e sjellin "dostin" në janar te United

Manchester United thuhet se po bën plan që në janar të transferoi në skuadër mbrojtësin argjentinas, Ezequiel Garay. Louis Van Gaal ka simpati të veçant për Garayn dhe se po e përcjell me kujdes formën e tij tek Zenit. Për ta afruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.948Z

Tata e "gjen" përforcimin në janar

Tata Martino ka filluar që tani të kërkoi një qendërmbrojtës për Barcelonën. Sipas mediave spanjolle, trajneri argjentinas është i interesuar që të blejë mbrojtësin e Benfikës, Ezequiel Garay. Ish mbrojtësi i Real Madri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.507Z

Ky mbrojtës po i kryen testet mjekësore te Chelsea (Foto)

Skuadra e Chelseas është afër transferimit të mbrojtësit senegalez Papy Djilobodji, i cili luan te skuadra franceze Nantes. Chelsea ishte në kërkim të një mbrojtësi prej një kohe të gjatë, e pas refuzimit të Everton për mbro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.832Z

Finalja Kramer nuk dinte ku ishte

Arbitri i finales së Botërorit, italiani Nicola Rizzoli, ka zbuluar se Christoph Kramer e humbi krejtësisht mendjen pas një përplasjeje të dhunshme me Ezequiel Garayn në pjesën e parë të takimit. “Pak pas përplasjes, Krameri m&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama