Rezultate te kerkimit per termin: +Gazets

Total: 133
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

NYT: "Trebicka", spekulime

Gazeta prestigjioze amerikane New York Times, shkruan sot se vdekja e dshmitarit ky pr trafikun e armve nga Shqipria, Kosta Trebicka sht e rrethuar me spekulime t shumta, ndrsa hetimet jan vetm rutin, ka sipas gazets aksidenti mund t mos ket ndodhur ashtu si sht thn deri m tani. Madje, gazeta shkrua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Unioni i Gazetarve: Solidarizohemi me "Lajm"-in

Gazeta Start Online ne shenje solidariteti me gazeten Lajm qe botohet ne Shkup, boton te plote deklaraten e Unionit te Gazetareve Shqiptare: Unioni i Gazetarve t Shqipris shpreh solidaritetin dhe reagimin e vet publik n mbshtetje t kolegve dhe sta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Sot raporti i KE-s pr progresin e Shipris drejt BE-s

Agjencia Reuters si dhe e prditshmja amerikane International Herald Tribune, publikuan dje t dhna lidhur me raportin e progresit t vendeve kandidate dhe t asociuara pr antarsim n Bashkimin Europian. Sipas gazets, vetm Kroacia ndoshta do t jet e gatshme t antarsohet n BE deri n vitin 2010. Sipas gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Lirohet gazetari i rrmbyer i gazets Guardian

Nj gazetar irakian, i cili punon pr gazetn britanike The Guardian n Afganistan, sht liruar s bashku me dy gazetar afgan, pasi q jan mbajtur peng pr gjasht dit, ka njoftuar sot The Guardian. Ghaith Ahad dhe dy gazetart afgan jan marr peng javn e kaluar, n nj rajon malor n kufirin e Afganistanit me P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.854Z

NGUSHLLIM

REDAKSIA E GAZETS SHEKULLI I SHPREH NGUSHLLIMET M T SINQERTA BASHKPUNTORIT TON Z.PRE ZOGAJ PR VDEKJEN E BABAIT. Z.GJON ZOGAJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.635Z

Mediat maqedonase: Shqipëria, një atraksion i vërtetë

Shqipria sht vendi ballkanik q pr kt sezon veror, ka shnuar nj bum t vrtet turistsh. N nj analiz t gazets s prditshme maqedonas "Vecer", e cila bn nj krahasim t kushteve dhe mimeve q ofrojn vendet fqinje t Maqedonis, thuhet se prfundimisht Shqipria sht nj atraksion i vrtet”. Nj milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

EULEX: Për vizitat e zyrtarëve serbë vendos Prishtina

Misioni i BE-s Ndrkombtart theksojn se krert e Prishtins kan autoritet absolut Vendimi i Prishtins zyrtare q zyrtarve t lart serb t’u ndalohet n t ardhmen q t hyjn n Kosov, nse ata i keqprdorin vizitat e tyre atje pr qllime provokuese politike, ka ngjallur paknaqsi t madhe tek autoritetet e l

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama