Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +Online

Total: 8759
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.573Z

Gazeta “Zëri” tani edhe online (VIDEO)

Që nga sot, gazetën "Zëri" do ta keni në dispozicionin tuaj edhe online. Gazetën "Zëri" të versionit të shtypur, por në PDF mund ta lexoni në të gjitha pajisjet tuaja elektronike, si në Smartfon dhe Ipad. Lajme, hulumtime, si dhe shkrime ekskluzive çdo ditë me vetëm 4.90 euro pagesë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.602Z

Mbyllet gazeta Shqip

Gazeta Shqip nuk do të dalë më në treg çdo ditë sikundër ka qenë deri më tani. Drejtuesit e saj kanë vendosur ta mbyllin versionin e përditshëm në print, me përjashtim të fundjavës, kur do të ketë një numër, raporton Lapsi.al. Ndërkohë gazeta do të funksionojë përditë ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.099Z

Gazeta nxjerrë 'Zërin' e pesëmijtë

16 vite punë, hulumtim e raportim. Por edhe çmime prestigjioze. Me punë të palodhshme nga gazetarë e redaktorë të shumtë, gazeta "Zëri" po shënon sot numrin jubilar të pesëmijtë. Ky përvjetor e gjeti "Zërin" me një dizajn të ri, më të pranueshëm për lexuesit. Një motivim për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.657Z

Njoftim nga Gazeta TemA

Te nderuar lexues, Gazeta TemA ne versionin e saj online ka hasur ne veshtiresi teknike per nje kohe te gjate, rreth dy jave. Stafi i saj e vlereson durimin tuaj dhe shpreson ne nje mirekuptim reciprok. E gjithe vonesa ne hapjen e faqes apo mos shfaqja e saj, lidhet me detyrimet teknike qe TemA ka s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.199Z

Njohjet online, cilësitë që do të sjellin sukses

Faktorët që do tju bënin të suksesshëm në njohjet online, që nga mosha, puna, paratë deri te fotot dhe besimi fetar Studimi Femrat 25 vjeçe janë ato më me fat në njohjet online, pasi tërheqin edhe më shumë meshkuj pas vetes. Për femrat 33-vjeçare ky numër është një fatkeqës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.805Z

Ndihma ekonomike, online, përjashton 1200 familje

Elbasan Rreth 1200 familje janë përjashtuar nga ndihma ekonomike në Bashkinë e Elbasanit dhe me qindra të tjera në bashkitë dhe komunat e po këtij qarku. Kreu i Bashkisë së Elbasanit gjatë mbledhjes së Këshillit Bashkiak, deklaroi se institucioni vendor nuk e miraton më ndihmën ekonom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.572Z

Propozimi, Mësim online në shkollat e mesme

Gazeta ShqipMësuesja ideatore: Duhen fonde. MASH: Do dembeloseshin nxënësit Praktika e mësimit tradicional, ajo që njihet botërisht në historinë njerëzore, do të shoqërohet nga një formë e re komunikimi në raportin mësues-nxënës. Ora klasike, kur mësuesi shpjegon mësimin për 45 m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama