Rezultate te kerkimit per termin: +Gazeta +S

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.227Z

Gazeta belge: Ja formacioni i Kosovës

Gazeta e njohur belge "La Mesue" veq e ka zyrtarizuar Adnan Januzajn si lojtar të përfaqësueses së Kosovës. "La Mesue" ka parashikuar këtë formacion të Kosovës në të ardhmen e afërt, duke e futur edhe Janzuajn këtu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.793Z

Ndalohet gazeta iraniane

Agjencia shtetërore e lajmeve në Iran, IRNA, njoftoi se gazeta udhëheqëse reformiste e vendit të jetë ndaluar për dy muaj për shkak të “shpërndarjes së gënjeshtrave”. Nuk u dhanë detaje të mëtejshme, por gazeta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.592Z

Gazeta kineze kritikon Presidentin Obama para vizitës së tij

Mbeten vetëm pak ditë para udhëtimit të Presidentit Obama në Kinë për një takim rajonal. Ndërkohë gazeta e rëndësishme kineze, Global Times, e kontrolluar nga shteti, e ka akuzuar Presidentin Obama për udhëheqje të dobët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.065Z

Gazeta Panorama feston 10-vjetorin

Gazeta “Panorama” ka kremtuar 10 vjetorin e krijimit të saj, me rreth 600 të ftuar nga fushat e medias, politikës e personalitete të ndryshme, në një nga hotelet e kryeqytetit. Të pranishem mes të tjerësh Presidenti i Repubikës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.662Z

Mbyllet gazeta sportive ‘Sport Plus’

Gazeta sportive ‘Sport Plus’ ka njoftuar me anë të një shkrimi në rrjetet sociale që nga nesër nuk do të dalë në treg. Ja dhe shkrimi i plotë i redaksisë:AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Lexues të nderuar t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.602Z

Gazeta spanjolle Marca Hakmarrje

Nga Gadishulli Iberik kanë mbërritur gjithmonë sinjale pozitive se Spanja nuk do të tolerojë e nuk do të bëhet pjesë e një pazari me Kroacinë për të kurdisur një rezultat që eliminon kombëtaren italiane nga Euro2012.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.500Z

Berisha: Gazeta “55”, kampione e dekomunistizimit

08-12-2012 / Gazeta 55 Deklarata/“Guximi yt, zoti Balliu, të ka sjellë suksese gjithnjë e më të mëdha, dhe unë jam i bindur se, suksese të tjera të presin”    I nderuar President i Republikës, Bujar Nishani E Nderuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama