Rezultate te kerkimit per termin: +Gazetari +Fundo

Total: 14
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.674Z

Dhunohet gazetari Elvi Fundo, PD akuzon qeverinë

Gazetari Elvi Fundo u rrah mesditën e sotme tek bulevardi Zogu i Parë. Dy persona të pa identifikuar kanë goditur me grushta dhe mjete të forta 35- vjeçarin, banues në Tiranë, i cili ndodhet në spital. Nuk dihet ende se kush janë personat që e rrahën gazetarin, ndërkohë që vijon puna

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.587Z

Video / Ky është momenti kur sulmohet gazetari Elvi Fundo

Sot janë bërë publike të tjera pamje nga momenti i sulmit ndaj gazetarit Elvi Fundo. Një video e marrë nga kaerat e sigurisë së një biznesi pranë vendit të ngjarjes tregon  se si sulmohet gazetari dhe në pak sekonda agresorët largohen nga vendi i ngjarjes. Personat vijnë nga ana tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.679Z

Sulmohet gazetari, Elvi Fundo: Kam marrë plagë të rënda, por jam mirë

Gazetari Elvi Fundo ka rënë pre e dhunës nga dy persona ende të paidentifikuar. Ngjarja në fjalë ndodhi ditën e sotme në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet. Fill pas ngjarjes, gazetari u transportua me urgjencë drejt Spitalit Ushtarak. Gazetari Fundo, ish-këshilltar i Ridvan Bodes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.719Z

Reagon nga spitali gazetari Elvi Fundo/Beteja sapo ka filluar, do iu vras me penë!

Gazetari Elvi Fundo ka folur me tone të ashpra nga ambjentet e Spitalit Ushtarak në të cilën ndodhet. Ai iu drejtohet atyre që e sulmuan, duke i quajtur burracakë dhe duke i paralajmëruar se beteja sapo ka nisur. Gazetari Fundo iu shpall luftë atyre që e dhunuan në mes të rrugës, dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.890Z

Fotot e dhunës/ Si u godit barbarisht gazetari Elvi Fundo

Gazetari Elvi Fundo, pak ditë pasi u dhunua nga persona ende të paidentifikuar në zonën e Stacionit të Trenit në kryeqytet, ka publikuar disa foto të tij që tregojnë momentet e para në spital pas dhunës, me shenja në fytyrë dhe fraktura në trup. Në një shkrim te tijin, gazetari shkru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.680Z

Flet Elvi Fundo: Dhuna ndaj meje, e financuar nga klane korruptive mediatike të lidhura me drogën

Gazetari i dhunuar Elvi Fundo bën thirrje të mos politizohet sulmi ndaj tij dhe shpreh bindjen se agresorët janë të nxitur nga një bandë kriminale korruptive, me mbështetje mediatike në Shqipëri. Ai lë të kuptohet se agresori i tij është i mbështetur nga media që kërcejnë tek R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.672Z

SHËNIM: Rrahja brutale e një gazetari dhe heshtja brutale e politikës

TemA Elvi Fundo është drejtuesi i portalit Citynews.al. Ai u masakrua në kuptimin e plotë të fjalës, duke u qëlluar me sende hekuri, grushta dhe shkelma, nga dy persona që i kishin zënë pritë afër zyrave të tij, tek Bulevardi Zogu i Parë, afër Stacionit të Trenit. Fundo është n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama