Rezultate te kerkimit per termin: +Gazetarja +Erjona +Rusi

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Shpërthen gazetarja: Në veri kanë turp të flasin për seksin!

Gazetarja Erjona Rusi ishte e ftuara e Bieta Sulos në studion e Ftesë në Pesë, në Top Channel. Kohët e fundit, ajo ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediet, për shkak të shkrimeve provokuese në revistën më të re feministe Bitch Magazine. Në mbrojtje të një prej shkrimeve të s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.025Z

Ekskluzive Airport: Shkatërrimi iarmëve kimike do të bëhet në det

Të tjera rreth shkrimit Airport nga Erjona Rusi Armët kimike, Sllovakia shpreh interes TIRANE - Shumë media ndërkombëtare e kanë cilësuar Shqipërinë si alternativën më të mirë për SHBA-të, dhe se refuzimi i papritur i Tiranës i ka l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.025Z

Armët kimike, flet ekskluzivishtpër Airport, zëdhënësi i OPAK

Të tjera rreth shkrimit Armët kimike, Sllovakia shpreh interes TIRANE - Shumë media ndërkombëtare e kanë cilësuar Shqipërinë si alternativën më të mirë për SHBA-të, dhe se refuzimi i papritur i Tiranës i ka lënë diplomatët amerik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.261Z

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE - Ish të burgosurit politikë kërcënojnë të nisin një grevë të dytë urie pas asaj të tetorit të 2012-ës, nëse qeveria nuk vepron për shpërndarjen e këstit të parë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.806Z

'A1 Report' në Ramallah për9-vjetorin e vdekjes së Arafatit

Të tjera rreth shkrimit FOTO Reportazhi i Tv "A1 Report" RAMALLAH - Mijëra palestinezë dhe njerëz të ardhur nga vende të ndryshme të botës kanë përkujtuar sot liderin historik Jaser Arafat në 9-vjetorin e tij të vdekjes.E pranishme për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.224Z

Ish të përndjekurit: Dëmshpërblimderi më 7 maj, ose grevë e vetëflijim

TIRANE - Ish të burgosurit politikë kërcënojnë të nisin një grevë të dytë urie pas asaj të tetorit të 2012-ës, nëse qeveria nuk vepron për shpërndarjen e këstit të parë të dëmshpërblimit nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.025Z

Në Airport,OPCW:Armët kimikemund të shkatërrohen në det

Të tjera rreth shkrimit Sllovakia e interesuar për asgjësimin  Reuters: Darka Rama-Arvizu 4 ditë para refuzimit Debati per shkaterrimin e armeve kimike siriane TIRANE - Christian Chartier, zëdhënësi i ONAK, Organizata për Ndalimin e Arm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama