Rezultate te kerkimit per termin: +Gege +Ndoja

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.211Z

Vihet nen hetim per tjetersim toke, ish-kreu i Kthimit te Pronave

Durres - Tjetersimi i prones, ka bere qe Policia e Durresit, te nise hetimet ndaj nje ish-zyrtarit te Komisionit te Kthimit te Pronave, ne komunen e Ishmit. Burimet zyrtare nga policia e qytetit bregdetar thane se ish-zyrtari i larte vendor, Gege Ndoja, eshte proceduar penalisht pasi eshte gjetur pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.733Z

Rruga Durres-Kukes, nisin shembjet ne Klos

Britma, lot dhe proteste e heshtur, kjo ka qene panorama e nje dite me pare ne fshatin Klos, ne komunen e Fanit, ne Mirdite, teksa fadromat e Policise Ndertimore kane shkaterruar disa nga banesat e ketij fshati. Banesat jane shkaterruar per t’i hapur rrugen ndertimit te trasese se autostrades qe d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.424Z

Emrat e 840 qytetarëve që u legalizohen banesat në Shkodër

ALUIZNI publikon emrat e mbi 800 zyrtarëve që kanë gato dosjen për legalizimin e banesave të tyre në rrethin e Shkodrës. NR EMER ATESI MBIEMER 1 PASHKE KOL NIKA 2 BUJAR JUP KASTRATI 3 AVNI ISA DULI 4 BASRI HAZIZ DANI 5 BESNIK ZEQIR ALIJAJ 6 HAMDI FADIL KIMÇJA 7 ARTAN AHMET ZEJNUNI 8 DAUT QAZ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.134Z

Durres-Kukes, rruga qe po "pjell" kasolle

Lugina e Fanit tashme eshte pushtuar nga makinerite e renda, te cilat punojne pa pushim ne perpjekje te arritjes se nje qellimi te vetem, ndertimin e rruges Durres-Kukes. Ndersa aty punohet, pakkush u ka vene veshin dhjetera banoreve, te cilet preken ne pronat e tyre gjate ndertimit te rruges. Nuk b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.024Z

Komploti i Lidhjes/ Kur Shuteriqi ekzekutoi Fishten dhe Konicen

Ne diskutimin e meposhtem qe ka mbajtur Shuteriqi misioni historik qe iu besua per te shkaterruar trashegimine e viteve 30 perben nje nga momentet me te renda per mendimin dhe letersine shqiptare. Ardhja me vonese e autoreve qe diktatura i mohoi ka cuar ne zbardhjen jo te plote te te gjithe prapaske

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.050Z

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.545Z

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama