Rezultate te kerkimit per termin: +Gena

Total: 102
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.967Z

Gena e kall... (Foto)

Gena është një nga këngëtarët që ka bërë bujë edhe këtë verë, ai ishte prezent në shumë koncerte gjatë kësaj sezone si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit. Gena padyshim është një nga k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.745Z

Gena po kthehet nga Barcelona

Ai i argëtoi të gjithë kur ata shfrytëzuan pushimet e tyre, ndërsa tani ishte radha që edhe ai të pushonte. Gena, është njëri nga këngëtarët më të kërkuar në skenën tonë. Sigurisht që ai ka pas nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.509Z

Gena: Kush punon fiton

Stinën e vjeshtës mendon që ta fillojë me dy projekte muzikore që, sipas tij, do të jenë një tjetër sukses në karrierën e tij si këngëtar. Kështu të paktën ka thënë Gena, i cili në një intervistë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.289Z

Gena dhe Flori vijnë me duet

Këngëtarët e hiteve, Gena dhe Flori Mumajesi, ka dy muaj që po punojnë për të realizuar bashkë një duhet. Regjistrimi i këngës tashmë ka përfunduar, mirëpo pritet realizimi i klipit për t’u finalizuar gjithçka. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.919Z

Gena zgjedh Australinë

Viti që po vjen mesa duket do të nisë shumë i mbarë për këngëtarin Gena. Një ofertë fantastike i ka ardhur pikërisht nga Australia. 150 mije euro nuk janë pak për të nisur një vit të ri. Gena do të qëndrojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.289Z

Flori dhe Gena: Jo vetëm fjalë

Këngëtarët e hiteve, Gena dhe Flori Mumajesi, kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre titulluar  ''Jo vetëm fjalë". Realizimi i kësaj kënge u ka marrë atyre rreth dy muaj, derisa nuk kanë arritur rezultatin e dëshiruar.Kënga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.579Z

Gena e “kall” Gjilanin (Foto)

Këngëtari i njohur Gena mbrëmë ka performuar për të gjithë fansat e tij në Gjilan. Si gjithmonë aty ku këndon Gena salla është e mbushur përplot, ku ngjashëm ka qenë edhe mbrëmë në diskotekën “Stop&r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama