Rezultate te kerkimit per termin: +Gent +Zenelaj

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.678Z

Cilin zgjedh Saimir Kodra mes Gent Zenelaj dhe doktorit, ja përgjigja

Moderatori i emsionit investigativ, Saimir Kodra ka patur rastin që të punojë në krah të doktorit, Gent Pjetri dhe aktorit Gent Zenalaj. Karrierën e nisi me doktorin, ndërsa sot po korr sukses me aktorin e njohur të humorit. I ftuar në Mos i Fol Shoferit nga Rudina Dembacaj, ai është pyet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.856Z

Jul Deda dhe Gent Zenelaj braktisin Ardit Gjebrenë

 redona sadikuDy aktorët e humorit heqin dorë nga “E Diela shqiptare”, por edhe nga të gjitha projektet artistike në “TV Klan”. Jul Dedën dhe Gent Zenelajn, të identifikuar tashmë si grupi i suksesshëm i humorit “The SHBLSH” nuk do t’i shohim k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.659Z

SHBLSH, Gent Zenelaj, nga “2XL” në “Agon”

TIRANE-Treshja shumë e pëlqyer e aktorëve të humorit “The SHBLSH” duket se mori fund e nuk ka më kthim pas. Pas largimit të Ermal Mamaqit nga “Apartamenti 2XL”, u largua edhe Gentian Zenelaj. Është konfirmuar tashmë se Genti do t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.138Z

Nisi emisioni investigativ Stop në TV KLAN nga Sajmir Kodra dhe Gent Zenelaj

Formati i konfirmuar tashmë, ka mundur të thithë vëmendjen e audiencës, me një investigim të një afere korruptive tek QKL-së (Qendra Kombëtare e Licensimit).Teleshikuesit kanë mundur të shohin "me zë dhe me figurë", sesi kërkohen dhe merren paratë në emër të një licence pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.641Z

Gent Zenelaj: Ju rrëfej çfarë ndodh në apartamentin tonë

Intervista/ Rikthimi i grupit të humorit "The shblsh". Gentjan Zenelaj tregon marrëdhëniet me Julin dhe Ermalin, vështirësitë e një aktori dhe dëshirën për tu bërë polic Gentian Zenelajn mund ta takosh vetëm në ambientet e punës. Sapo të përshëndet, nuk lë mangët ndonjë batut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.262Z

Jul Deda baba për herë të dytë

 Shumë shpejt do të bëhet baba për herë të dytë. Kjo ndoshta është një arsye e fortë, që Julian Deda, aktori shkodran i grupit të humorit “The SHBLSH”, ta kalojë me qetësi përjashtimin nga spektakli i humorit “Portokalli”.  Edhe pse është shumë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.851Z

Njëra brune e tjetra bionde, njihuni me dy balerinat e emisionit “Stop” |FOTO

Transmetuar më 11.01.2016 - 10:14 Njëra brune dhe tjetra bjonde. Nuk janë velina siç jemi mësuar t’i shikojmë deri tani në emisione të ngjashme, por balerina profesioniste. Alba Hoxha 20 vjeçe dhe Ensa Llaci 21 vjeçe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama