Rezultate te kerkimit per termin: +Gentian +Qemal +Kala

Total: 20
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.614Z

Tiranë, prangosen dy shpërndarës droge

Dy persona janë arrestuar mbrëmjen e shkuar nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për shpërndarjen e lëndëve narkotike në kryeqytet. Në prangat e policisë ranë shtetasit Gentian Qemal Kala, 23-vjeç, banues në Tiranë dhe Albenc Rremi, 23-vjeç, banues në Tiranë. Kapja dhe më pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.624Z

U kapet në flagrancë malli, në pranga dy shitës lëndësh narkotike

Tiranë, 11 gusht, NOA Dy shitës lëndësh narkotike kanë rënë mbrëmë në prangat e policisë. Burime nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, konfirmuan për agjencinë NOA se dy shitësit e narkotikëve të arrestuar janë dy djem 23 vjeçarë, Gentian Qemal Kala dhe Albenc Ardian Rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.220Z

“Green Card 2009”, 116 emrat e rinj fitues

 Gazeta “Panorama” vazhdon publikimin e emrave fitues të fazës së parë të lotarisë më të madhe në botë “Green Card 2009”. Kësaj radhe bëhet fjalë për 116 fitues dhe posta shqiptare ka nisur shpërndarjen në adresat e mëposhtme. Ndërkohë ditët në vazhd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.401Z

ILDKP gjobit ministren Kimbaro e tre deputetë/ Lista e Plotë

Tiranë - Plot 81 zyra nuk kanë deklaruar pasurinë e tyre brenda afateve ligjore, e këtu përfshihen edhe ministra si ajo e Kulturës Mirela Kumbaro. Për pasojë, ndaj tyre është vënë gjobë me 1 milion lekë të vjetra. Midis emrave në listë janë edhe deputetët Tom Doshi, Artur Bushi,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.635Z

Llotaria amerikane,emrat e 159 fituesve të rinj për fazën e dytë

 Vijon publikimi i emrave fitues  të lotarisë më të madhe në  botë, “Green Card 2008-2009”. Janë 159 emra të rinj fitues që i përkasin fazës së dytë të lotarisë amerikane. Pasi kanë kaluar në sukses fazën e parë, këta persona janë përzgjedhur sërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.645Z

Llotaria Amerikane, 150 fituesit e parë të fazës së dytë

Gazeta “Shekulli” publikon emrat e parë fitues që do kalojnë Atlantikun, për të jetuar në tokën e premtuar Burime nga Posta Shqiptare informojnë se në ditët në vazhdim do të bëhen publik edhe emrat e tjerë fitues të llotarisë amerikane Tiranë 1-Eltion Bajram Vranga R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.205Z

Lista e 212 zyrtarëve që gjobiten për mosdeklarimin e pasurisë

Zyrtarët e penalizuar nga ILDKP, pjesa më e madhe janë nga Doganat dhe Tatimet. Dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë i janë shmangur deklarimit të pasurisë Shaban Sulçe Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive ka publikuar dje emrat e 212 zyrtarëve, të cilët nu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama