Rezultate te kerkimit per termin: +Gentjan +Zenelaj

Total: 21
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.320Z

Destinacioni i ri i Saimir Kodrës dhe Gentjan Zenelaj

Transmetuar më 07.05.2016 - 10:25 Dy personazhet e njohur të ekranit, Saimir Kodra dhe Gentjan Zenelaj kanë menduar të investojnë me zgjuarsi dhe në mënyrë afatgjatë për pushimet e verës. Prezantuesit e emisionit invest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.138Z

Nisi emisioni investigativ Stop në TV KLAN nga Sajmir Kodra dhe Gent Zenelaj

Formati i konfirmuar tashmë, ka mundur të thithë vëmendjen e audiencës, me një investigim të një afere korruptive tek QKL-së (Qendra Kombëtare e Licensimit).Teleshikuesit kanë mundur të shohin "me zë dhe me figurë", sesi kërkohen dhe merren paratë në emër të një licence pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.267Z

Juljan Deda dhe Gentian Zenelaj, ish-miq me inate (Foto)

Kanë qenë thuajse të pandarë, ishin kudo bashkë edhe jashtë punës. Për disa vite në "Portokalli" e më pas në televizione të tjera, Juljan Deda dhe Gentjan Zenelaj tashmë nuk janë as miq. Krisja e marrëdhëni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.179Z

Drama Na, të birtë e shekullit të ri shfaqet në Lezhë

Pas vënies në skenë nga trupa e teatrit të Mitrovicës në vitin 2011, drama "Na, të birtë e shekullit të ri" nga Ridvan Dibra po shfaqet edhe për artëdashësit në Shqipëri. Me mbështetjen e Ministrisë së Kulturës dhe Bashkisë së Lezhës, kjo dramë u prezantua për herë të parë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.095Z

Kalemi ngjit në skenë "Dorst"

"Kthesa" është drama që regjisori sarandjot Mikel Kalemi ka vënë në skenë me një grup aktorësh, si Saimir Braho, Anastas Nika e Gentjan Zenelaj. Është zgjedhur pikërisht Saranda për premierën e dramës "Kthesa", e autorit të njohur gjerman Tankred Dorst, e vënë në skenë nga regjis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.808Z

100 mije euro janë pak për Ermal Mamaqin?

Mësohet se Agon Channel i ka bërë pikërisht këtë ofertë Ermal Mamaqit i cili ka refuzuar të jetë pjesë e këtij televizioni. I janë dukur pak apo “Ca thu” nuk ishte formati i programit që ai do të donte të prezanto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.412Z

30 persona rimarrin shtetësinë

20/01/2005  Presidenti i Republikës ka dekretuar ridhënien e shtetësisë shqiptare për 30 persona. Burimet thanë se të 30 aplikuesit kishin hequr dorë nga shtetësia shqiptare disa vjet më parë, por duket se tashmë u është kthyer mendja. Vetëm një muaj më parë Presidenti i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama