Rezultate te kerkimit per termin: +George +Best

Total: 74
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.814Z

Kun Aguero sikur George Best, dikur!

Në përballjen e mbrëmshme, apo thënë më mirë në derbin e qytetit të Manchesterit, Kun Aguero i Cityt i shënoi një gol të bukur Unitedit,duke kaluar gjithë mbrojtjen e United,me të cilin gol i siguroi edhe fitoren ekipit të ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.185Z

Ornela Vorpsi në "Best European Fiction"

"Best European Fiction 2010" antologji e përgatitur nga Aleksandar Hemon përmban një cikël me më të mirat rrëfime letrare nga Evropa. Ajo del në qarkullim në vitin 2010, është me 460 faqe. "Historikisht, lexuesit në gjuhën angleze e kanë adhuruar letërsinë evropiane, dhe emra si F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.026Z

Nga George Best te Kristiano Ronaldo, 50 Yjet e botërorëve që luajtën në Shqipëri

Tirane- Kur këto ditë e gjithë bota rrotullohet rreth Futbollit gazetari i njohur Roland Qafoku kërkon ndër vite dhe sjell 50 yjet e futbollit botëror që kanë shkelur stadiumin Qemal Stafa. Nga George Best te Kristiano Ronaldo, ata janë 50 emrat e njohur të futbollit të cilët ndër vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Ornela Vorpsi n “Best European Fiction”

"Best European Fiction 2010" antologji e prgatitur nga Aleksandar Hemon prmban nj cikl me m t mirat rrfime letrare nga Evropa. Ajo del n qarkullim n vitin 2010, sht me 460 faqe. "Historikisht, lexuesit n gjuhn angleze e kan adhuruar letrsin evropiane, dhe emra si Franz Kafka, Gustave Flaubert, dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.916Z

Xhorxh Best princi playboy i Irlandes se Veriut

Une linda me nje dhunti te madhe dhe shpeshhere se bashku me te vjen edhe nje dell shkaterrues. Ashtu sic doja qe te kaloja te gjithe ne fushe ashtu doja qe te kaloja te tere Ne qofte se do te kisha lindur i shemtuar atehere ju kurre nuk do te kishit degjuar per Pelene. Nga shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.213Z

PëRJETëSISHT ‘THE BEST‘

Nga portat e ashensorit shfaqet një vajzë me një bluzë të hapur, xhup lëkure dhe një minifund xhins. Është Naomi Campbell, që si gjithmonë ka ardhur herët në takim. Kësaj radhe do të jetë së bashku me mikeshat e saj. Së bashku me Eva Herzigova-n dhe Claudia Schifer-in do të jetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.950Z

SHBA, Nik Xhelilaj vlerësohet si aktori më i mirë

Nik Xhelilaj vlerësohet në Houston të SHBA-s me çmimin Best Actor dhe më çmimin Special të jurisë. Vlerësimi ka ardhur për filmin Seven lucky gods gjatë ceremonisë në WorldFest-Houston International Film Festival. Filmi i realizuar nga regjisori Jamil Dehlavi, ka në qendër jetën e nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama