Rezultate te kerkimit per termin: +George +Bush

Total: 2030
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.323Z

Kur George Bush pikturonte Angela Merkelin

Jo vetëm revista TIME, por edhe vetë ish-presidenti George W. Bush e ka pikturuar Merkelin Kjo mund të jetë hera e parë që një Person i Vitit ka pikturuar një tjetër të tillë. Kancelarja gjermane Angela Merkel u shpall Personi i Vitit të mërkurën , në një kopertinë të bërë nga a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.606Z

George Bush shtrohet ne spital

Ish-Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W. Bush është duke u trajtuar në një spital në Hjuston, raportuan burimet spitalore dhe familja. 88-vjeçari Bush po trajtohet prej gjashtë ditësh, për shkak të nj&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.074Z

George Bush shtrohet në spital

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, George H.W. Bush, është hospitalizuar në Houston për shkak të një infeksioni, menjëherë pas funeralit të bashkëshortes së tij Barbara. Zëdhënësi i ish presidentit, Jim McGrath, shkroi në rrjetin twitter se 93 vjeçari Bush po “u përgjig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.537Z

Laura Bush dhe Rice ‘mbrojnë’ presidentin George W. Bush

Uashington -Sekretarja amerikane e Shtetit Condoleezza Rice dhe bashkëshortja e presidentit George W. Bush, Laura kanë mbrojtur bilancin e presidentit amerikan në largim dhe hodhën poshtë kritikat që e cilësonin atë si më të keqin e historisë amerikane. "Është qesharake'', theksoi Rice

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.780Z

George W. Bush bëhet gjysh

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George W. Bush, përjetoi të Hënën një prej ditëve më emocionuese të jetës, pasi vajza e tij e dytë e bëri për herë të parë gjysh. Jenna Bush Hager, lindi një vajzë të shëndetshme në fundjavë, në një maternitet në New York

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.069Z

Shtrohet në spital ish-presidenti George H.W. Bush

Ish-presidenti George H.W. Bush është shtruar në spital në Huston të Teksasit. Një zëdhënës i 90-vjeçarit Bush tha se ish-presidentin e çuan në spital, ngaqë kishte pengesë në frymëmarrje. Ai është Presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara, babai i ish-presidentit George W. Bus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.907Z

Vdes ish-presidenti i SHBA, George H.W. Bush

George H.W. Bush, presidenti i 41-të i Shteteve të Bashkuara vdiq në moshën 94 vjeçare, sipas një njoftimi të familjes. Ai ishte babai i Presidentit të 43-të amerikan, George W. Bush. Në vitin 2012, ai njoftoi se vuante nga parkinsoni vaskular, një sëmundje që i kufizoi lëvizjet e tij

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama