Rezultate te kerkimit per termin: +Gerard +Piqu

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.089Z

Yjet e vertete te ciftit Piqu 8211 Shakira

var fbShare url httpvizionplusalyjet-e-vertete-te-ciftit-pique-shakirasize smallbrbrLe ta pranojme te gjithe ishin perqendruar vetem te Milan dhe Sasha Piqu ne Galane e Catalan Football Stars Keta te dy me te vertete mund te kene mama yllin e muzikes Shakiren dhe baba yllin e futbollit Gerard Piqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.332Z

Fatsjellësi Milan

Shakira ka marrë me vehte djalin e saj 1 muajsh Milan, për të parë nga afër, ndeshjen që ka zhvilluar burri saj Gerard Piqué me ekipin e Barcelonës, kundër Milanit. Këngëtarja kolumbiane, e ka veshur foshnjën me dresë të Barc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.355Z

Formacionet zyrtare, Barcelona - Espanyol

Barcelona dhe Espanyol do të takohen në Camp Nou, në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Ndeshja fillon nga ora 20:30, ndërsa sot bën debutimin e parë zyrtar për Barcelonën, Arda Turan. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

UEFA: Ja kush është formacioni më i mirë për 2012 nga lexuesit

UEFA ka publikuar ekipin ideal për vitin 2012, i cili u votua nga 5,3 milionë persona. Lista dominohet nga lojtarët e La Ligas, me katër lojtarë të Real Madridit dhe katër të Barcelonës. Vetëm Philipp Lahm, Thiago Silva dhe Andrea Pirlo janë jas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.963Z

Shakira i ka “ditët e numëruara”

Pasi u morr vesh se këngëtarja, Shakira nuk ka lindur por ishte vetëm një shaka e sajuar nga i dashuri i saj, ajo është shfaqur në publik sërish me barkun skajshmërisht të fryrë. Ajo dhe Gerard Piqué, kanë marrë pjesë n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.581Z

Chelsea mund Barcelonen

0 brbr SSSAbrASS brbrChelsea ka mundur Barcelonen me 11-metersha ne sfiden miqesore te zhvilluar per International Champions Cup Koha e rregullt perfundoi me rezultatin 2 8211 2 Ne kete aktivitet per Barcen mungojne Messi e Neymar te lene pushim nga klubi Chelsea e nisi mjaft mire ndeshjen ne mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.163Z

Shakira në formë përfekte

Të kthehesh në formën trupore, siq ke qenë para shtatzënsisë, është një prej ëndërve që ka ç’do grua. Ylli i hitit “Hips don’t lie”, e cila ka lindur para pak kohësh, është parë në xh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama