Rezultate te kerkimit per termin: +Gianluca +Baldon

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.361Z

Në Milano vjen pet-taksi

Milano, 2 shtator – Në Milano tashmë ekziston pet-taksi, që është një veturë në shërbim të kafshëve. Ajo shëtit me shkrimin Autobau dhe është në shërbim të kafshëve të masave të ndryshme. Një ide, e cila fillimisht nisi si shaka disa vite më parë, por më pas Gianluca B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama