Rezultate te kerkimit per termin: +Giu

Total: 115
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.965Z

Haxhi Giu kerkon lirine

brbrTe vetmet gjyqe qe u zhvilluan sot ishin ato te masave te sigurise dhe ish-prokurori i Krujes Haxhiu Giu nuk e humbi rastin per te kerkuar lirine Ne Gjykaten e Krimeve te Renda avokati i tij pretendoi se Giu eshte semure dhe ndodhet ne spitalin e burgut Ai kerkoi ndryshimin e mases nga arresti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.075Z

Arrestohet prokurori Haxhi Giu

brbrHaxhi Giu nje nder prokuroret me te njohur per shkak te dosjeve te nxehta qe ka pasur ne duar ka perfunduar kete te merkure ne pranga Ai eshte arrestuar gjate operacionit Premtimi i finalizuar nga policia e Tiranes me mbeshtetjen e njesise Taske Force Giu prokuror i Krujes qe nga vitit 2008 ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.272Z

Burg per Prokurorin Haxhi Giu

brbrProkurori i Krujes Haxhi Giu do te qendroje ne masen e sigurise te arrestit me burg deri ne perfundim te hetimeve Gjykata e Krimeve te Renda e ka vleresuar te drejte kerkesen e organit te akuzes dhe provat e paraqitura E njejta mase eshte caktuar edhe per Aleks Shporin i cili tentoi ti jepte pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.302Z

Gjykata e lë në burg prokurorin Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë "arrest me burg" për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Ai ka qenë i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.271Z

Krimet e Rënda, arrest me burg prokurorit Haxhi Giu

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë këtë të shtunë masën e sigurisë arrest me burg për prokurorin Haxhi Giu, i arrestuar pak ditë më parë. Giu, i njohur si ish-anëtar i grupit të prokurorëve të çështjes Hajdari, akuzohet për korrupsion pasiv gjatë ushtrimit të detyrës. Nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.474Z

Peqin, lirohet ish-prokurori Giu; përfitoi nga amnistia

Në listën e personave që kanë fituar lirinë falë amnistisë ndodhet edhe ish-prokurori Haxhi Giu, i dënuar për korrupsion pasiv dhe shpërdorim. Giu ishte duke e vuajtur dënimin në burgun e Peqinit. Ish- prokurori i Krujës dyshohet se i premtoi një të pandehuri që do ti ulte në minimu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.060Z

Tiranë, arrestohet për korrupsion prokurori Haxhi Giu (Video)

Gjykata e Krimeve të Rënda Prokuroria për Krime të Rënda ka marrë lejen e gjykatës për të urdhëruar arrestimin e shtetasit Haxhi Giu, me funksion Prokuror pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë, i dyshuar për konsumimin e veprës penale Korrupsioni pasiv….i prokurorit̷

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama