Rezultate te kerkimit per termin: +Gjat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Dhmbt gjat shtatzanis

Shpesh mund t dgjohet se gruas gjat shtatzanis i jan prishur dhmbt. Kjo arsyetohet me nevojn e zmadhuar pr kalcium nga ana e gruas shtatzan, dhe shfrytzohet ai i dhmbve.Kalciumi n dhmb sht n form t bashkdyzimit stabil, e cila krijohet gjat mineralizimit t dhmbit dhe ky proces sht i pakthyeshm, pr da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.865Z

Trupi yn gjat dits

Koha m e mir pr msim- memoria n top form sht n mngjes. Mirpo, gjithka q keni msuar gjat ksaj kohe, duhet q ta prsrisni pas dreke nse dshironi t i kujtoni edhe pas nj jave. Koha pr ushtrime- ushtrimet duhet t rezervohen pasdite, sepse asgj nuk do t prfitoni nga ngritja e peshave n mngjes, sado q t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.595Z

Pasion gjatë xhirimeve

Edhe nëse e ka lënë prej shumë vitesh rolin e James Bond, Pierce Brosman, duke folur nga ana kinematografike vazhdon të mbetet një artist që josh. Ja tek e shohim gjatë xhirimeve të filmit me Jessica Alba, në një moment pasioni. Edhe disa vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.824Z

Emocionet gjatë shtatzanisë

Shtatëzania paraqet një gjendje të re jo vetëm në pikëpamje fizike por edhe në atë psiqike. Kjo ndodh ngaqë nuk e dini se çfarë ju pret. Jeni të vetëdijshme se foshnjën të cilën e prisni do të ju ndërrojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.366Z

Shqiptarëve më së shumti u intereson gjatësia e Elvana Gjatës

“Google”, motorri më i madh i kërkimit në internet, është shndërruar në një lloj enciklopedie, të cilës i drejtohemi tashmë, jo vetëm për të kërkuar informacione e të dhëna në anglisht, por edhe n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.346Z

Lehmann urinon gjat ndeshjes

Gjat ndeshjes n Lign e Kampionve mes Stuttgart dhe Unirea, portieri i ekipit gjerman, Jens Lehmann ka kaluar reklamat dhe ka urinuar. Por, ka arritur t kthehet me koh n port. ka kamprapa golit ? Ha, ha.... kjo ishte e tra q tha Lehmann, 40 vje, pas ndeshjes. Portieri i Stuttgartit thjesht nuk mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.625Z

Vdes piloti gjatë fluturimit (Video)

Një aeroplan i aviokompanisë “American Airlines”, gjatë një fluturimi për në Boston është detyruar urgjentisht të aterroi në Nju Jork, pasi që gjatë fluturimit kishte vdekur piloti, shkruan NBC. Aeroplani A320, kishte në bo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama