Rezultate te kerkimit per termin: +Gjendja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.334Z

Minatoret normalizohet gjendja

Kompania ACR sqaron opinionin publik se gjendja e dy minatorëve Destan Kola, 47 vjeç dhe Ymer Koleca 57, të cilët mëngjesin e djeshëm shfaqën probleme shëndetësore, është më se normale. Sipas një njoftimi për shtyp, mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.650Z

Gjendja eshte serioze

Nuk kane te ndalur thashethemet se Irlanda shume shpejt do te jete e detyruar te perdore programin shpetimtar evropian te krizave emergjente per vendet e euros. Spekulimet nuk jane nderprere as pas deklaratave te presidentit te Komisionit Joseacute Manuel Barroso dhe disa kryemin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.517Z

Rëndohet gjendja e grevistëve

Nga Express më 25 maj 2011 në ora 10:30 Zyrtarë të Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNj) në Prishtinë edhe sot vizituan grevistët e Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave të Luftëtarëve (KMDL) të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Sipas zyrtarëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.937Z

Permiresohet gjendja shendetesore e Kuzhes

Permiresohet gjendja shendetesore e trajnerit te kombetares Josip Kuzhe i cili u shrua ne spital diten e enjte pas nje hemoragjie cerebrale. Sipas mjekeve gjendja shendetesore e Kuzhes eshte nen kontroll krahasuar kjo me situaten ne fillim. Nga ana tjeter mjeket u shprehen se tashme transferimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.431Z

Xhaferri Permiresohet gjendja e Kuzhes

Gjendja shendetesore e trajnerit te kombetares shqiptare Josip Kuzhe eshte permiresuar ndjeshem. Kjo eshte konfirmuar edhe nga ministri i Turizmit Kultures Rinise dhe Sporteve Ferdinand Xhaferri i cili ka vizituar teknikun kroat i cili vazhdon te qendroje ne spital si pasoje e hemoragjise cerebrale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.927Z

Shkoder Topi Gjendja e veshtire

Presidenti i Republikes Bamir Topi deklaron nga Shkodra e permbytur se gjendja eshte teper e veshtire. Jemi ne nje moment kritik dhe akut por gjendja po perballohet tha Topi i cili shtoi se shqetesuese mbetet situata edhe ne Durres.Presidenti ne Shkoder ka vizituar hidrocentralin e Vaut t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.818Z

Përmirësohet gjendja e Schumaker

Gjendja shëndetësore e shtatë herë kampionit të botës në Formulën 1, Micheal Schumaker është përmirësuar lehtësisht gjatë natës pas një operacioni të dytë për të reduktuar presionin në tru. Gjatë një konference për shtyp mjekët e spitalit të Grenoblit thanë se skanim i ri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama