Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Bojaxhi

Total: 754
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.571Z

Pse trembet PD, nga Gjergj Bojaxhi?

Ditën e djeshme është zyrtarizuar partia e re e Gjergj Bojaxhi. Ajo është regjistruar në gjykatë dhe në të marrin pjesë njerëz nga shoqëria civile, si Blendi Salaj, por edhe persona që janë marrë me politikë, si ish-këshilltari i Berishës, Ermal Hasimja. Por, menjëherë pas zyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.927Z

Gjergj Bojaxhi: Pushteti, abuzuesi më i madh i ligjit!

Gjergj Bojaxhi ka akuzuar Bashkinë e Tiranës së po abuzon me ligjin duke ndërtuar në mes të Tiranës. Sipas tij, sot pushteti është abuzuesi më i madh i ligjit. Gjate nje viti 2015, 619 qytetare u denuan per ndertime pa leje duke perfshire ketu edhe raste per rrethim prone. Nderkaq Bash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.401Z

Gjergj Bojaxhi ne gare per kryeqytetin

brbrTirana e ka tashme kandidatin e pare per zgjedhjet e 21 qershorit Gjergj Bojaxhiun i cili eshte shfaqur me kapuc ne koke si per te paralajmeruar se nuk do te jete nje kandidat i zakonshem me kostum politikani Edhe fjalimi i zotit Gjergj Bojaxhi per shpalljen e kandidatures ka lene menjane ekspe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.067Z

Fotot: Partia e re, Gjergj Bojaxhi nis takimet me qytetarët

Gjergj Bojaxhi ka nisur takimet me qytetarët sot në Tiranë pas shpalljes së do të themelojë një parti të re. Bojaxhiu e ka nisur serinë e takimeve në Hotel Tirana International dhe do të vijojë për disa ditë. Ai ka bërë dëgjesa më qytetarët dhe ka dialoguar me ta. Ish-anëtari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.764Z

Frika nga Gjergj Bojaxhi (dhe Eduard Zaloshnja e Olsi Rama)

Pak pasi Gjergj Bojaxhi njoftoi se do të krijojë një parti të re, në mediat pranë PD-së nisën spekulime të shumta në lidhje me faktin se kush e financon atë. Edhe pse Bojaxhi është i djathtë, PD ka nisur sulmet ndaj tij, pasi beson se pas Bojaxhiut qendron Edi Rama. Këtë gjë e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.517Z

Gjergj Bojaxhi, fushatë edhe pas mesnatës

Gjergj Bojaxhi ka shfrytëzuar disa minuta pas mesnatës për të vazhduar fushatën e tij duke u shoqëruar nga disa mbështetës me biçikletë. Kandidati i pavarur për Bashkinë ka bërë një xhiro me mbështetësit e tij duke thënë se pas mesnatës është orari i vetëm ku mund të lëviz�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.781Z

Çështja Lu-Llalla, Gjergj Bojaxhi: Po prishet imazhi i vendit

Gjergj Bojaxhi, anëtar themelues i Partisë “Sfida për Shqipërinë”, thotë se mbështetja e Departamentit Amerikan të Shtetit për Ambasadorin Lu e bën edhe më serioze çështjen e përballjes mes përfaqësuesit diplomatik të Washingtonit dhe Kryeprokurorit Adriatik Llalla d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama