Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergj +Ndreca

Total: 399
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.444Z

Gjergj Ndreca kërcënon me vetëvrasje

Gjergj Ndreca, mbrëmë gjatë protestës te monumenti i Skënderbeut I përndjekuri politik Gjergj Ndreca alarmoi mbrëmë për disa orë Policinë e Tiranës, pasi fillimisht kërcënoi se do të hidhej nga monumenti i Skënderbeut në qendër të kryeqytetit e më pas kërkoi të hynte në grevë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.063Z

Gjergj Ndreca, rebeli i përjetshëm

Ish- i burgosuri politik, Gjergj Ndreca, është aktualisht 51 vjeç dhe është dënuar në vitin 1984 me 15 vjet burg për tentativë arratisjeje. Ai është nga Mirdita dhe siç tregojnë bashkëvuajtësit e tij ishte një kundërshtar i regjimit, për një jetë më të mirë kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.061Z

Gjergj Ndreca rebel i perjetshem

Ish i burgosuri politik Gjergj Ndreca është aktualisht 51 vjeç dhe është dënuar në vitin 1984 me 15 vjet burg për tentativë arratisjeje. Ai eshte nga Mirdita dhe siç tregojnë bashkevuajtesit e tij ishte nje kundershtar i regjimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.368Z

Gjergj Ndreca dërgohet për kurim në Greqi

Gazeta ShqipGjergj Ndreca ne spital Gjergj Ndreca, i cili tentoi të vetëdigjej me benzinë pesë ditë më parë, është dërguar për kurim në Greqi. Ndreca ka lënë mëngjesin e sotëm pavjonin e Djegie-Plastikës në QSUT dhe është dërguar për ndihmë më të specializuar në një klinik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.217Z

Rikthehet Gjergj Ndreca

Gjergj Ndreca, ish i burgosuri politik që tentoi vetëflijimin javën e shkuar u kthye në mbrëmjen e së mërkurës në Tiranë pas kurimit në Selanik. Ai tha se u nis me ambulancë pasi dëgjoi për vendimin e gjykatës s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.234Z

Tirana: Si më rrahu Gjergj Ndreca

Të përndjekurit para Gjykatës së Tiranës Ish-hetuesi Agim Tirana rrëfeu dje në Gjykatën e kryeqytetit se si ishte goditur me grusht më 22 shkurt nga ana e ish-të përndjekurit politik, Gjergj Ndreca. Pas ngjarjes, Ndreca u shpreh se e goditi Tiranën, pasi kur ishte hetues i kishte fikur c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.910Z

Ish i përndjekuri Gjergj Ndreca, sërish në polici

Gjergj Ndreca gjate nje shoqerimi ne polici TIRANE- Ish i përndjekuri politik Gjergj Ndreca është shoqëruar sërish sot në polici nga forcat e Komisariatit Nr.1 në Tiranë. Mësohet se bashkë me të janë shoqëruar edhe 4 ish të përnjekur politikë. Ende nuk ka te dhena lidhur me arsyet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama