Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergji +Kohila

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.701Z

Akuzat e Ramës, LSI nxjerr listën nepotike të Rilindjes

Pas denoncimeve të Edi Ramës, se kryebashkikakët e Delvinës, Beratit e Prrenjasit kanë punësuar njerëzit e tyre në këto institucione, ka reaguar edhe LSI. Ky reagim i LSI-së vjen pasi të tre krerët e bashkive të qyteteve ku Rama bëri denoncimet vijnë nga vetë LSI. Ditën e sotme, Kej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.518Z

Dosja e policëve të drogës. Ish-drejtori i Policisë së Vlorës bashkëpunoi me Habilajt

Kërkesa e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës për moszgjatje të hetimeve u rrëzua nga Gjykata e Krimeve të Rënda. Por, ndërsa ish-zyrtari i policisë është në arrati, së bashku me dy vartësit e tij Gjergj Kohila dhe Sokol Bode, cilat janë dyshimet ndaj tyre? Top Channel disponon dos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.074Z

Policët e hashashit, arrest me burg në mungesë për Jaeld Çelën dhe Gjergji Kohilën

  Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi arrest me burg për dy ish-zyrtarë të policisë së Vlorës pas kërkesës së prokurorisë që i dyshon ata për trafik droge kultivim kanabisi dhe shpërdorim detyre. Për ish-drejtorin e Vlorës Jaeld Çela dhe ish-shefin kundër krimit të organizuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.821Z

Mbyllen hetimet, Saimir Tahiri merret i pandehur

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet dhe ka marrë të pandehur ish- ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Gjithashtu të pandehur do të jenë edhe 3 ish-zyrtarët e lartë të policisë së Vlorës Jaeld Çela, Gjergji Kohila dhe Sokol Bode. Tahiri do të paraqitet ditën e nesërme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.204Z

Dosja Habilaj shkon në gjykatë, letër porosi të reja për Tahirin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka mbyllur hetimet duke dërguar në gjykatë të pandehurit e dosjes Habilaj. Ata janë Mojsi Habilaj, Florjan Habilaj, Armando Koçerri, Nezar Seiti, Sabaudin Cela, Tigrens Mezuaraj, Fatmir Minaj, Maridjan Sulaj dhe Armando Sulaj. Të pandehurit akuzohen për trafik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.861Z

Merr fund pritja, Tahiri paraqitet në gjyq si i pandehur. Ja akuzat ndaj tij

Prokuroria e Krimeve të Rënda mbylli ditën e djeshme hetimet duke marrë të pandehur ish- ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Organi i akuzës dërgoi për gjykim dosjen e Tahirit dhe ashtu siç ishte parashikuar ish-ministri është paraqitur në orën 13:00 te Gjykata e Krimeve të Rënda p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.152Z

Gjyqi/ Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda, ja çfarë mund të kërkojë ish-ministri

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka nisur seanca për ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri. Tahiri si në të gjitha seancat e mëparshme është paraqitur në Gjykatë në shoqërinë e avokatit Maksim Haxhia. Në paraqitjen e fundit ne Gjykatën për Krime të Rënda, teksa seanca dështoi a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama