Rezultate te kerkimit per termin: +Gjergji +Lacka

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Berat nje 29-vjecar plagoset rende pas nje sherri

Shtetasi K. G. eshte goditur me mjete te forta nga 26-vjecari Gjergji Lacka. Policia e mberritur ne vendngjarja ka arrestuar autorin nderkohe qe viktima ndodhet i shtruar ne spital ne gjendje te rende. 2010-10-24 1006

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.318Z

Berat plagoset rende nje 29 vjecar

Nje 29 vjecar me inicialet K.G. ne qytetin e Beratit eshte goditur me mjete te forta dhe eshte ne gjendje te rende ne spital. Plagosja ka ndodhur pas nje grindjeje me 26 vjecarin Gjergji Lacka.Policia ka arrestuar autorin e ngjarjes pas dergimit ne spital te te plagosurit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.384Z

Akuzohet per vjedhje plagos rende komshiun

Berat E akuzon per vjedhje te kasetofonit te makines por ngelet i plagosur rende dhe rrezikon jeten ne spital. Keshtu ka ndodhur me nje biznesmen baba i nje femije ne Berat. Ngjarja e rende ka ndodhur ne oret e vona te mbremjes se djeshme ne lagjen Donika Kastrioti ku nje 29-vjecar ka mbetur i plag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.065Z

Arrestohen 9 persona per droge

brbr9 persona jane arrestuar kete te marte ne Berat Pogradec Lushnje dhe Diber te akuzuar per prodhim dhe shitje te lendeve narkotike Shtetasit Edmond Kajo Aleko ela dhe Gjergji Lacka perfunduan ne pranga ne Berat pasi ne automjetin e tyre u gjeten 20 grame heroine gati per tu shitur Nderkohe polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.936Z

Mysafiri ne Berat zbulon heroine

Foto arkiv PUBLICITET Berat 1 dhjetor 2015 NOAal- Zbulohet heroine ne Berat dhe vihen ne pranga tre persona Ne kuader te operacionit te koduar Mysafiri gjate dites se djeshme eshte sekuestruar 20 grame heroinebr br Ne vijim te tij jane arrestuar Edmond Kajo 47 vjec banues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.550Z

Ja lista e kandidatëve e partisë Sfida për Shqipërinë

“Sfida për Shqipërinë” subjekti politik i themeluar nga Gjergji Bojaxhi dorëzoi sot në KQZ listën e kandidatëve për deputetë të zgjedhjeve të dekretuara nga presidenti për tu mbajtur  më 18 qershor 2017. Bojaxhi thotë se për herë të parë, kandidatët e një partie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.220Z

“Green Card 2009”, 116 emrat e rinj fitues

 Gazeta “Panorama” vazhdon publikimin e emrave fitues të fazës së parë të lotarisë më të madhe në botë “Green Card 2009”. Kësaj radhe bëhet fjalë për 116 fitues dhe posta shqiptare ka nisur shpërndarjen në adresat e mëposhtme. Ndërkohë ditët në vazhd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama