Rezultate te kerkimit per termin: +Gjermanise

Total: 3325
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.300Z

Fluks drejt Gjermanise

brbrQytetaret e Burrelit vijojne te kerkojne rruget per te ikur drejt Gjermanise Edhe ne oret e fundit fluksi i personave qe kane aplikuar ne zyrat e pasaportave ka qene teper i larte Perfaqesues prane zyres se aplikimeve per pasaporta ne qytetin e Burrelit bejne te ditur per Vizion Plus se gjate di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.041Z

Volfsburgu fiton superkupen e Gjermanise

0 brbr brbrbrbr brbrVolfsburgu ka fituar mbreme Superkupen e Gjermanise perballe Bajernit te Mynihut Ekipi surprize i sezonit te fundit beri te vetin kete trofe edhe pse luajti ne Mynih ne shtepine e bavarezevebrbr brbrTe paret qe kaluan ne avantazh ishin bavarezet me ane te Roben por 2 minuta p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.573Z

3 agjentet udhetojne drejt Gjermanise

Tre agjentet gjermane pas lirimit te mbremshem nga qendrat e paraburgimit e kaluan naten ne ambasaden e Gjermanise ne Kosove. Sot te tre pjesetaret e sherbimit gjerman te zbulimit, te arrestuar ne Kosove me 19 nentor, nen akuzat per sulm ndaj perfaqesise se Bashkimit Evropian, kane udhetuar drejt Gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Supermbesa tifoze e zjarrte e Gjermanise

brbrPjesetaret e familjes se madhe Berisha duket se jane te gjithe tifoze me Gjermanise pervec ish-kryeministrit qe eshte me ate ekip qe fitonbrbr brbrNje prej tifozeve me te zjarrta duket se eshte supermbesa Dje para ndeshjesh Gjermani-France ajo eshte veshur me uniformen e ekipit gjerman madje dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.969Z

Kenedy i Gjermanise

Bukurosh i pasur aristokrat. Ministri i Mbrojtjes Karl-Theodor zu Guttenberg eshte politikani me i adhuruar i Gjermanise...me nje te ardhme prej kancelari. Per shtypin roze bashkeshortet Guttenberg dhe vajzat e tyre Anne dhe Mathilda jane 147Kenedet e Gjermanise148. Nga Express me 12 dhjetor 2010

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.857Z

Ekstradohet drejt Gjermanise falsifikatori shqiptar

Eshte ekstraduar sot drejt Gjermanise shtetasi shqiptar Said Azizi i cili akuzohet se ka falsifikuar para ne nje vlere totale prej 325.000 eurosh ne prill te vitit 2003 shume te cilen ka tentuar ta kaloje ne Gjermani. Nga bashkepunimi i Interpol Tirana me Interpol iesbaden sot u be i mundur ekstr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.061Z

Kuksianet drejt Gjermanise kerkojne azil

brbrKuksianet po ndjekin shembullin e kosovareve Numri i qytetareve qe tentojne te shkojne drejt Gjermanise eshte gjithnje ne rritje pavaresisht nese ja dalin ose jo Por kete here ndryshe nga kosovaret te cilet zgjidhnin te kalonin ne kufi ne rruge ilegale shtetasit shqiptare nga Kukesi udhetojne me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama